SZKOŁA   NOWEJ   EWANGELIZACJI   JEZUSA   ZMARTWYCHWSTAŁEGO   GLIWICE

Całe Jabłko – formacja dla singli

Uwaga! Ogłaszamy nowy nabór na roczną formację dla singli „Całe jabłko”!.
Jeśli jesteś singlem i chcesz to zmienić, dołącz do nas. Będziemy rozmawiać o tym, jak budować dobre relacje z płcią przeciwną, by cieszyć się Bożym błogosławieństwem w tej sferze.

„Całe jabłko” to program formacyjny dla singli i singielek, którzy chcą współpracować z Bogiem i walczyć o wypełnienie obietnicy małżeństwa.

Dla kogo? Dla singli i singielek, którzy ukończyli już 24 r.ż.

Po co? Po to, by się rozwijać, lepiej zrozumieć siebie i… zacząć chodzić na randki z właściwymi osobami.

Jak to będzie wyglądało? Zostaną utworzone dwie grupki dzielenia – żeńska i męska. Grupki będą spotykać się co dwa tygodnie. Przebieg spotkania: modlitwa, nauczanie, dzielenie + zadanie do wykonania.

Czy naprawdę potrzebuję grupki? Chcę, byś wiedział(a), że nie zamierzamy tworzyć kółka wzajemnej adoracji lub wspólnoty osób samotnych, które klepią się wzajemnie po plecach i powtarzają: „Będzie dobrze, nie martw się. Wystarczy cierpliwie czekać”. Nie, zupełnie nie o to nam chodzi. Nie jesteśmy też biurem matrymonialnym. Grupa ma pomóc Ci się rozwijać i właściwie spełniać zadania, które są elementem tej formacji. Gdy chcesz coś zmienić w swoim myśleniu i zachowaniu, potrzebujesz takiego „lustra”.

Od kiedy? Spotkania rozpoczną się w połowie maja. Dokładny termin zostanie podany zapisanym uczestnikom. W tym roku spotkania będą odbywać się w środy w godz. 18:00-20:00.

Jak długo? Formacja będzie trwała rok. Potem zdecydujesz, co dalej.

Jak się zapisać? To proste – wystarczy wysłać maila na adres: k.trefler.sne(at)gmail.com

Zapraszamy do odwiedzenia naszego fanpejdża: www.facebook.com/calejablko oraz zakładki Formacja/Cale jabłko na naszej stronie.

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, napisz!