SZKOŁA   NOWEJ   EWANGELIZACJI   JEZUSA   ZMARTWYCHWSTAŁEGO   GLIWICE

Całe Jabłko

W połowie kwietnia rusza nowa edycja „Całego jabłka”, czyli rocznej formacji dla singli.

Gdy chcesz nauczyć się sprawnie zarządzać swoimi finansami, zapisujesz się na kurs Crown. Gdy potrzebujesz rozmowy duchowej i modlitwy, umawiasz się na rozmowę z Mariolą i księdzem Jarkiem.
Gdy jesteś singlem i chcesz współpracować z Bogiem i obietnicą małżeństwa, którą Ci dał, zapisujesz się na „Całe jabłko”.

Dla kogo? Dla singli i singielek, którzy ukończyli już 24 r.ż.

Po co? Po to, by się rozwijać, lepiej zrozumieć siebie i zacząć chodzić na randki z właściwymi osobami.

Jak to będzie wyglądało? Zostaną utworzone dwie grupki dzielenia – żeńska i męska. Grupki będą spotykać się co dwa tygodnie. Przebieg spotkania: modlitwa, nauczanie, dzielenie + zadanie do wykonania.

Czy naprawdę potrzebuję grupki? Chcemy, byś wiedział(a), że nie zamierzamy tworzyć kółka wzajemnej adoracji lub wspólnoty osób samotnych, które klepią się wzajemnie po plecach i powtarzają: „Będzie dobrze, nie martw się. Wystarczy cierpliwie czekać”. Nie, zupełnie nie o to nam chodzi. Nie jesteśmy też biurem matrymonialnym. Grupa ma pomóc Ci się rozwijać i właściwie spełniać zadania, które są elementem tej formacji. Gdy chcesz coś zmienić w swoim myśleniu i zachowaniu, potrzebujesz takiego „lustra”.

Od kiedy? Spotkania rozpoczną się w połowie kwietnia. Dokładny termin ustalimy wspólnie z uczestnikami (spotkania prawdopodobnie będą odbywać się w poniedziałki lub środy w godz. 18-20).

Jak długo? Formacja będzie trwała rok. Potem zdecydujesz, co dalej.

UWAGA: Zapisy na tegoroczną edycję formacji „Całe jabłko” zostały zamknięte (24.04.2017).

Zapraszamy do odwiedzenia naszego fanpejdża: www.facebook.com/calejablko oraz zakładki Formacja/Cale jabłko na naszej stronie.

Jeśli masz jakieś pytania i wątpliwości, napisz!