SZKOŁA   NOWEJ   EWANGELIZACJI   JEZUSA   ZMARTWYCHWSTAŁEGO   GLIWICE

Zgłoszenie – Skarb ukryty w roli (05/2019)

Z powodu konieczności udziału księdza Artura Sepioło w Kongresie Charyzmatycznym w Częstochowie jesteśmy zmuszeni do przesunięcia rozpoczęcia kursu w sobotę od 9.00. Chcemy zapewnić, że zmiana ta nie wpłynie na treść kursu.
Miejsce: Dom katechetyczny przy parafii św Anny w Zabrzu ul. 3 Maja 18

Cel:
Kurs Ukryty skarb, to rodzaj odświeżenia serca w podejściu do Eucharystii.
Zwrócenie uwagi na wykonywane gesty, wypowiadane słowa i przyjmowane postawy zawiera elementy mistagogii i umożliwia bardziej świadome uczestnictwo we Mszy świętej, jako Ofierze i Uczcie.
Intensywne doświadczenie obecności Chrystusa w czasie celebracji, odkrywa przed nami nowe perspektywy w życiu duchowym, a Duch Święty otwiera oczy na nierozpoznane dotychczas przestrzenie Najświętszego Sakramentu.

Dla kogo:
Aby wziąć udział w kursie Ukryty skarb należy wcześniej przeżyć kursy Nowe Życie i Emaus. Konieczna jest także zgoda na udział w rekolekcjach podpisana przez animatora lub kapłana (opiekuna wspólnoty).

Informacje:
Recepcja rozpocznie pracę w piątek 17.05.2019 o godzinie 17:00; zakończenie kursu w niedzielę 19.05.2019 około godziny 16:00.

Należy ze sobą zabrać Biblię, notatnik, wygodne miękkie obuwie, lekarstwa na własne dolegliwości. Poza tym serce otwarte na Boga i ludzi.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: kursy(at)snegliwice.org

Osoba odpowiedzialna za rekolekcje: x. Artur Sepioło.

Kiedy:
17-19.05.2019 r.
UWAGA: Kurs odbędzie się w trybie dochodzonym. Organizatorzy kursu nie zapewniają noclegów. Jeżeli są konieczne, należy je zaplanować we własnym zakresie.

Gdzie:
Miejsce w trakcie ustalania (będzie to jedna z parafii w Gliwicach, Zabrzu lub Bytomiu).

Koszt:
50 zł od osoby dorosłej; koszt udziału dzieci podamy wkrótce.
Zapewniamy herbatę, kawę i ciastka, a w sobotę dodatkowo obiad i kolację. Cena obejmuje także materiały kursowe.

Warunkiem udziału w kursie jest uiszczenie opłaty za kurs najpóźniej do dnia zakończenia zapisów. Wpłaty należy dokonać po wysłaniu zgłoszenia i otrzymaniu potwierdzenia jego przyjęcia.


REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

FORMULARZ