SZKOŁA   NOWEJ   EWANGELIZACJI   JEZUSA   ZMARTWYCHWSTAŁEGO   GLIWICE

Emaus w Areszcie Śledczym (10.2016)

26060360806_db24079888_o

Świadectwa uczestników kursu (22-23.10.2016)

 • Dla mnie śpiewanie, Msza Św. oraz świadectwa były najcenniejsze oraz cała droga do Emaus. Po spotkaniu w Emaus wiem, że Bóg jest we mnie i powierzyłem mu swoje całe życie. Postanowiłem codziennie spać z Pismem Św. oraz czytać cały czas Słowo Boże. Bardzo mi się podobały świadectwa, które były głoszone oraz całe przygotowanie do drogi Emaus.
  Szymon
 • Niezapomniana dla mnie jest chwila, w której ksiądz rozdawał Komunię. Było to sposób w jaki przyjąłem Jezusa po raz pierwszy. Postanowiłem czytać Pismo Św., a nawet niektórych sformułowań nauczyć się na pamięć. Niezapomnianym wrażeniem dla mnie było jak widziałem zaangażowanie prowadzących, którzy musieli poświęcić swój czas i to w niedzielę, abyśmy mogli zbliżyć się do Boga.
  Marek
 • Najważniejsze dla mnie było spotkanie w grupach, rozmowa o Słowie Bożym. Postanowiłem kontynuować studiowanie Słowa Bożego i żyć wg. niego. Podobał mi się przekaz Słowa Bożego i nauczanie wraz ze świadectwami i całokształt organizacji.
  Michał
 • Najważniejszy dla mnie w tym kursie był powrót z Emaus i uświadomienie obecności w Słowie żywego Jezusa. Postanowiłem głosić Słowo, żyć nim i go słuchać. Uświadomiłem sobie znaczenie drogi do i z Emaus – sensu tego wydarzenia.
  Sebastian
 • Najważniejszym moim momentem było poznanie Pisma Świętego.
  Uświadomił mnie Pan Jezus, abym nawracał i wierzył w Jego Ducha i głosił swoją wiarę w Pana Jezusa.
  Najbardziej na tych rekolekcjach podobało mi się prezentacja i poznawanie pisma.
  Mariusz

Powrót do strony ŚWIADECTWA Z KURSÓW SNE