SZKOŁA   NOWEJ   EWANGELIZACJI   JEZUSA   ZMARTWYCHWSTAŁEGO   GLIWICE

Nowe Życie w Tarnowskich Górach (03.2016)

na-gorze-640x426

Świadectwa uczestników kursu (11-13.03.2016)

 • Miałam problem ze swoją samooceną. Uważałam, że moja wartość zależy od mojego wyglądu, umiejętności itp. Uważałam się za najgorszą i myślałam, że u Boga jestem na szarym końcu. Jedna z konferencji szczególnie mnie dotknęła, ponieważ nigdy w życiu nie słyszałam takich słów.
  Monika
 • Oddałem życie Jezusowi. Wlał pokój w moje serce. Po modlitwie wstawienniczej stałem się lżejszy. Potrafiłem bez zahamowań wielbić Boga podnosząc wysoko ręce.
  Robert
 • Czas rekolekcji, to zawsze jest czas wspaniały. Mogłem poznać wspaniałych ludzi. Wyłączyć się od otaczającego mnie świata. Nie było tutaj pilota od telewizora. Był czas wyciszenia i zadumy nad swoim życiem.
  Grzegorz
 • Pan Bóg wlał w moje serce pokój i dodał odwagi do stawienia czoła przeciwnościom duchowym. Bóg stał się centrum mojego życia. Odtąd postanowiłam wszystko jemu zawierzyć, a dokładnie każda dziedzinę mojego życia. Ufam Panu, że każda dziedzina mojego życia będzie przeżyta w sposób pełny i szczęśliwy. Chcę, aby Jezus zasiadł na tronie mojego życia. Kurs był świetny!!!
  Ewa
 • Wierzę, ze od tej chwili będzie tylko lepiej, tzn. będzie do mnie docierać w niedalekiej przyszłości, Moc Słowa Bożego i obecność Jezusa żywego.
  Witek
 • Pan wyprostował to co było pokręcone. Upewniłem się, że jestem we właściwym czasie i właściwym miejscu. Poznałem niezwykłych ludzi. Doznałem osobistej relacji z Panem Jezusem. Poczułem chęć wstąpienia do wspólnoty i posługiwania potrzebującym. Czuję się bezpiecznie.
  Łukasz Salamon
 • Pan Bóg napełnił mnie miłością, pokojem, nadzieją. Podczas modlitwy wstawienniczej czułam ogromny pokój, lekkość, tak, jakbym była oderwana od swojego ciała, a cała noc nuciłam pieśń o miłości, aż do rana.
  Mirka
 • Na kursie Pan uzdrowił mnie fizycznie i zapewnił o swojej miłości. Spełnił pragnienie spoczynku w Duchu Świętym. Otrzymałam słowa poznania. Podniósł na duchu.
  Ewa
 • Pan dotknął mojego serca ponownie. Zabrał „starego człowieka”, zabrał stare grzechy. I wylał swojego Ducha-otworzył moje serce, abym Jemu oddała wszystkie dziedziny swojego życia. Zapewnił, że droga, jakiej najbardziej potrzebuję, to On sam, to głosić Jego Nowe Życie we mnie. Zakochałam się w Słowie Bożym.
  Magda
 • Pan Bóg wlał we mnie radość, spokój i utwierdził mnie w przekonaniu, że JESTEM MU POTRZEBNA I ŻE MNIE NIGDY NIE ZAWIEDZIE. Bóg dawał mi już wcześniej możliwość poznania Go, Jego dobroci i miłosierdzia. Wezwał mnie tu, abym uwierzyła jeszcze bardziej i otworzyła się na Niego i na to co ma mi do zaoferowania. Ofiarował mi spokój i nadzieję. Wiem teraz już na milion procent, że On się zaopiekuje mną. Dziękuję bardzo, że mogłam tu być i tego doświadczyć. Kocham Was. Chwałą Panu.
  Asia
 • Od kilku miesięcy mam pragnienie, czy przekonanie, życia w jakiejś wspólnocie. Nie chcę jednak sama, ale z moim mężem. Dlatego czekałam, żeby on najpierw zdecydował. I stało się. Nic się nie odzywałam, a on pierwszy powiedział, że chce. Razem, na kursie, podjęliśmy tę decyzję.
  Teresa
 • Pan zabrał strach. Dał tę pewność, że mnie widzi, że nie jestem mu obojętna. Że mnie ukochał. Że patrzy na mnie z miłością. Że zostawiając za sobą przeszłość nie stanę nagle z pustymi rękami, tylko zyskam Jego. Że czas żałoby dobiegł końca.
  Asia
 • Miałam ciągle doświadczenie ataku złego na mnie, wątpliwości, które bardzo mnie męczyły. Doświadczyłam na tym kursie opieki Pana Jezusa. Że to On jest Zwycięzcą, że Jezus Chrystus pokonał zło, więc jeśli ja zaufam i oddam moje życie Jezusowi, to On będzie mnie chronił przed złem (świadectwo księdza Jarka bardzo mi w tym pomogło). Poza tym chciałam otrzymać prawdziwą radość chrześcijanina, i ją otrzymałam. To jest dla mnie ogromny dar i doświadczenie miłości Boga w moim sercu. Jesteście wspaniali i niech Bóg Wam błogosławi.
  Ewa
 • Bóg wlał we mnie spokój, wiarę, nadzieję i radość. Umocnił i oddalił strach. Udowodnił, że jest łagodny i chce dla mnie tylko dobrych rzeczy. Nie muszę się niczego bać. Wszystko było wspaniałe, ponieważ Bóg was prowadził, a Jego dzieła są najlepsze.
  Gabrysia
 • Dla mnie najważniejszy był moment modlitwy wstawienniczej, słowa poznania dotyczące mojego życia, nowego życia. Aby nie oglądać się za siebie, nie roztrząsać starego życia. Pan dał mi nową nadzieję, nowe życie. Dał mi się poznać bardziej, głębiej. Jest dla mnie bardziej dostępny, bliski, przyjacielski.
  Zosia
 • Pan mnie oczyścił i dał słowo poznania (dużo supełków, rozwiązywanie). Potem na modlitwie uwielbienia Bóg przemówił przez obraz, który poczułam, że jest do mnie: myśli, jak splątany kłębek wełny, chaos w głowie, niezdolność do modlitwy pasowały do mnie. Usłyszałam, żeby na pomoc przyzywać imię Jezus Chrystus.
  Magda

Powrót do strony ŚWIADECTWA Z KURSÓW SNE