SZKOŁA   NOWEJ   EWANGELIZACJI   JEZUSA   ZMARTWYCHWSTAŁEGO   GLIWICE

Nowe Życie w Tarnowskich Górach (09.2016)

cross-1517094_1920

Świadectwa uczestników kursu (16-18.09.2016)

 • Bóg przywrócił mi wiarę w moją tożsamość i dziedzictwo, zachęcił mnie do podjęcia trudu walki o moje myśli, i o to by wspominać wszystko, co dotychczas dla mnie zrobił. (Ps 103) Dostałem cenną wskazówkę i motywację do tego by walczyć o moją rodzinę, by bardziej duchowo wpływać na moje małe dzieci. Dostałem też paliwo do walki o moją pewność siebie, pewność w działaniu i odwagę do podejmowania ważnych kroków w życiu.
  Marcin
 • Bóg pokazał mi, że mnie kocha taką jaką jestem. Czuję się kochana, nie czuję się odrzucona. Nie muszę już zabiegać o czyjąś miłość, zainteresowanie. Bóg sam wystarczy.
  Agnieszka
 • Ogólnie to przyjechałam tu z mieszanymi oczekiwaniami / uczuciami. Jednak postanowiłam sobie, że nie będę się zamykać na to co Bóg dla mnie tu przygotował, na Jego plan. Jak postanowiłam, tak się stało. Sobotniego wieczoru podczas uwielbienia poszłam do modlitwy wstawienniczej, gdzie okazało się, że mimo kilkakrotnego przebaczenia mojemu ojcu za to, że go nie było, potrzebowałam go (?) Na szczęście ksiądz i wstawiennik pomogli mi w tym i udało się z serca mu przebaczyć i mogę być wolna.
  Zuzanna
 • Bóg podczas tego kursu odkopał trudną relację, wydarzenia, które odbyły się dawno temu, a które ja od tego czasu starałam się bardzo głęboko zakopać, zapomnieć o tych zranieniach. Podczas modlitwy wstawienniczej coś we mnie pękło w środku i zrozumiałam, że muszę wybaczyć tym ludziom. Zaczęłam płakać i czułam, że przez ten płacz Bóg mnie oczyszcza i leczy we mnie tą ranę.
  Agnieszka
 • Na kursie Bóg działał drobnymi krokami, z każdym dniem otwierał mnie na siebie. Bardzo istotnym momentem było oddanie mojego życia Jezusowi, ogłoszenie Go jego Panem i Królem. Doświadczenie Ducha Świętego w czasie modlitwy wstawienniczej, Jego dar ? Boży pokój w moim sercu. Dziękuję Ci Jezu. Ufam Ci.
  Kasia
 • W czasie kursu Bóg mnie ukochał, przytulił.
  Mateusz
 • Pan pokazał mi swoją miłość, poczułam ją przez odczucie ciepła i łzy. Wyciszył mnie i wlał w moje serce radość. W trakcie modlitwy wstawienniczej doświadczyłam ogromnego wyciszenia i pokoju. Chwała Panu! Dziękuję za wspaniały kurs! Brawo dla całej ekipy.
  Marta
 • Na kursie Bóg utwierdził mnie w wierze. Dał mi także poznać ciekawą osobę.
  Krzysztof
 • Bóg dał mi poznać jak wielką ma miłość dla mnie. Napełnił miłością moje serce przez Ducha Świętego. Chwała Panu.
  Agata
 • Pan Bóg pokazał jak bardzo mnie kocha i jak o mnie walczy.
  Tomasz
 • Na kursie Bóg pokazał mi jak wielka jest Jego miłość. Uświadomił mi, że mam jeszcze w sobie ranę, i że to nie oznacza, że nie przebaczyłam, ale to, że potrzebuję czasu i Bożego uzdrowienia. Zrozumiałam sens oddania życia przez Jezusa za nas. Bardzo podbudowujący był obraz orła, aby dzielnie przełamywać trudności na drodze odnowienia. Chwała Wam za ten kurs, dziękuję.
  Sandra
 • Pan Bóg pomógł mi w czasie kursu uporządkować wiedzę i pewne sprawy. Uświadomiłam sobie, że modlimy się do trzech osób boskich oddzielnie ? Pana Boga, Jezusa i Ducha Świętego. Mogę modlić się konkretnymi i osobistymi słowami. Wszyscy ludzie uśmiechają się i zarażają tym uśmiechem. Na modlitwie uwielbienia dowiedziałam się, że Duch Święty wzmocnił mój kręgosłup.
  Pan Bóg jest bardzo konkretny i działa bardzo konkretnie, o czym świadczą moje powyższe spostrzeżenia.
  Teresa
 • Bóg pokazał mi, że mimo iż już wcześniej zmienił moje życie i uzdrowił pewne jego sfery, to wpadłam w inne problemy, słabości, które On chce uzdrawiać i układać. Wiedziałam, że Duch Święty przyszedł i dane było mi to odczuć na modlitwach. Pokój serca został mi dany. Wierzę, że Jezus dał mi nowe życie i też zaczyna mnie chyba utwierdzać w wyborze studiów i drogi życia, tak aby się uczyć zawodu, potem pracować, ale też posługiwać we wspólnocie. Wierzę, że da się to pogodzić. Pozdrawiam bardzo serdecznie.
  Anna Koźmińska
 • Przede wszystkim Bóg zapewnił mnie, że będzie mnie wspomagał i dawał siłę zarówno na ten rok, jak i do końca. Pokazał mi, że pragnie głębszej relacji ze mną, dlatego wyjeżdżam stąd z dwoma postanowieniami: codziennie, do razu po wstaniu z łóżka będę Mu oddawać cały dzień, rodzinę, trudności. Wszystko. Będę także przyznawać się do Niego, nawet, gdy będę w takim środowisku, które jawnie będzie przeciwko Bogu ivwierze katolickiej.
  I chcę Wam wszystkim podziękować! Całej ekipie, za trud i poświęcenie, za oddany wolny czas, za otwartość, radość, uśmiech, dobre słowo. Patrząc na Was każdy widzi Boże działanie i uświadamia sobie, że chrześcijanin nie musi być zgorzkniałym i zgrzybiałym zrzędą, tylko uśmiechniętym, skorym do pomocy człowiekiem. Dzięki.
  Kasia Domagała
 • Bóg dał mi natchnienia do angażowania bliskich mi ludzi do przemiany swojego życia religijnego na autentycznie żywe. Przewartościowanie celów w życiu, wartości, które są istotne dla mojego życia w tym momencie. Bóg pokazał mi możliwość zaangażowania się w głoszenie Słowa Bożego innym.
  Beata
 • Na kursie Bóg przypomniał mi pewne treści, ale przede wszystkim dał doświadczenie swojego działania i niezgłębionego miłosierdzia. Dał mi kolejny przełom i wierzę, że będzie ich jeszcze wiele… Najbliższym krokiem będzie wspólnota!
  Iwona
 • Najważniejsze były dla mnie oddanie życia Jezusowi i obietnica Ducha Świętego. Pierwszy raz oddałem życie Bogu tak uroczyście i w obecności tak wielu osób. Wiem też, że w chwilach trudnych, dramatycznych mogę wzywać Ducha Pocieszyciela. Bóg zapewnił mnie, że chce być obecny w każdej dziedzinie mojego życia. Pan Bóg potwierdził swoją miłość bezinteresowną do mnie. Szczególnie poruszyło mnie to, iż nie ważne jest jaki jestem, Bóg ZAWSZE będzie mnie kochał.
  Mateusz
 • Bóg został moim Królem i Panem. Mimo tego, że już oddałam życie Jezusowi wierzę, że Bóg da mi Nowe Życie i poczuję, że to On króluje. Podczas modlitwy wstawienniczej doświadczyłam pokoju serca. Na modlitwie uwielbienia naprawdę dobrze mi się modliło. Pomimo zmęczenia nie odczułam upływu czasu.
  Natalia
 • Bóg pokazał kolejny raz swoją dobroć, dobre myśli o mnie. Pokazał jak się o mnie troszczy i że mnie nie zostawi z tym co mnie dusi i tłamsi. Potwierdził moje powołanie do modlitwy o zdrowie.
  Jarosław
 • Na kursie Pan umocnił mnie słowem. Utwierdził w przekonaniu, że plan, który ma na moje życie jest najlepszy. Jednak szanuje moją wolność i czeka na moją zgodę i podjęcie odpowiednich decyzji.
  Ania
 • Bóg napełnił mnie mocą swojego Ducha, dał mi pokój serca i utwierdził w decyzji przystąpienia do wspólnoty.
  Gosia
 • Pan Bóg uwolnił mnie od starego życia, uczynił moje serce lekkim, wlał we mnie pokój i poczucie, że jest ze mną, że mnie nie zostawi i pomoże w życiu. Pan Bóg dał mi nowe życie. I mam nadzieję, że zostanie jak najdłużej, na zawsze.
  Martyna
 • Bóg zabrał ciężar z moich ramion. Uwolnił od lęków i zamartwiania się o rodzinę, przyszłość, etc. Dał serce nowe napełnione radością.
  Agata
 • Na kursie Bóg przemienił mój smutek (który się pojawia we wspomnieniach) w radość. Uświadomił mi co mnie odciąga od Boga ? toksyczne relacje. Doświadczyłam napełnienia pokojem i radością na modlitwie wstawienniczej.
  Janina
 • Oddałam kontrolę nad moim życiem Jezusowi. On dał mi wolność.
  Renata
 • Bóg dał mi na tym kursie stuprocentową pewność, że kocha mnie bezinteresownie i że wszedł we wszystkie dziedziny mego życia.
  Bożena
 • Bóg pozwolił mi wybaczyć sobie, że kiedyś się na niego obraziłam. Zabrał to i obdarzył mnie łaską wylania Ducha Świętego (spoczynek w Duchu Św.). Wiem, że bez względu na to, co będę myśleć, to On mnie kocha. Wlał we mnie pragnienie bycia we wspólnocie, bo wiem, że jak tego nie zrobię, to szybko ?spadnę w dół?.
  Barbara

Powrót do strony ŚWIADECTWA Z KURSÓW SNE