SZKOŁA   NOWEJ   EWANGELIZACJI   JEZUSA   ZMARTWYCHWSTAŁEGO   GLIWICE

Modlitwa wstawiennicza

UWAGA: Informujemy, że od miesiąca lutego 2019 ponawiamy comiesięczne spotkania z posługą modlitewną.
Zapisy przyjmujemy tylko poprzez FORMULARZ (należy kliknąć słowo „formularz”, aby wejść w odpowiednią zakładkę, gdzie wpisujemy swoje dane zgłoszeniowe). Proszę oczekiwać na odpowiedź w mailu zwrotnym w ciągu 2-3 dni.

Obecnie ustalone są następujące terminy spotkań w 2019 roku: 09.02; 09.03; 13.04; 11.05; 8.06; 13.07. Sierpień jest dla nas czasem przerwy wakacyjnej. Terminy od września będą podane na początku drugiego półrocza.

Gorąco prosimy o przygotowanie się do rozmowy i modlitwy poprzez przestudiowanie proponowanej lektury. Polecamy książkę Ks. Jana Reczka „To Jezus leczy złamanych na duchu” lub książkę o. Józefa Kozłowskiego „Z grzechu do wolności”. Można je nabyć w dowolnej księgarni lub przez sklep Dotyk Boga. Te książki oraz literaturę o podobnej tematyce można także zakupić na miejscu, w dniu spotkania. Jeśli to możliwe prosimy, aby osoby zgłaszające się na modlitwę w tym dniu były po spowiedzi i komunii.

Szczegółowe wskazówki dotyczące przygotowania do modlitwy wstawienniczej znajdują się również w zakładce snegliwice.org/ Kontakt / Modlitwa wstawiennicza

Już teraz w modlitwie polecamy Bogu wszystkich zgłaszających się. Prosimy również o modlitwę za nas i obfite owoce każdego indywidualnego spotkania modlitewnego.

Wszelkie ewentualne pytania dotyczące modlitwy (jeśli brakuje informacji na stronie) prosimy kierować na adres: modlitwawstawiennicza.sne(at)gmail.com

Zapraszamy także na Wieczory Uzdrowienia i Mocy do parafii pw. Św Jacka w Gliwicach Sośnicy (mapka dojazdu).

Szczegółowe informacje o spotkaniach naszej wspólnoty oraz prowadzonych kursach znajdują się w zakładkach:

image
SPOTKANIA WSPÓLNOTY - FILIE
image
MAŁE GRUPY
image
KURSY