SZKOŁA   NOWEJ   EWANGELIZACJI   JEZUSA   ZMARTWYCHWSTAŁEGO   GLIWICE

Wspólnota SNE Gliwice – Filie

image
Filie SNE Gliwice na mapie

GDZIE I KIEDY SIĘ SPOTYKAMY:

Jesteśmy jedną wspólnotą, która spotyka się w wielu miejscach.

 

SNE w Gliwicach

Spotkania odbywają się w każdy piątek
godzina: 19:15
Miejsce: kościół p.w. Chrystusa Króla
Gliwice, ul. S. Okrzei 31 (jak dojechać)

Opiekunowie: ks. Adam Koppel, ks. Jarosław Zawadzki
Odpowiedzialny: Michał Świderski
Kontakt: biuro(at)snegliwice.org


Młodzi SNE

Spotkania odbywają się w każdy piątek; godzina 19:15
Miejsce: kościół p.w. Chrystusa Króla
Gliwice, ul. S. Okrzei 31 (jak dojechać)

Opiekun: ks. Adam Koppel
Odpowiedzialna: Klaudia Wawrzyczek
Kontakt: k.wawrzyczek.sne(at)gmail.com


Gliwice św. Antoni

Spotkania odbywają się w piątki; godzina 18:45
Miejsce: Salki parafii p.w. św. Antoniego
Gliwice, ul. Głowackiego 3 (jak dojechać)

Opiekun: ks. Andrzej Giszka
Odpowiedzialny: Jacek Perzanowski
Kontakt: j.perzanowski.sne(at)gmail.com


Gliwice św. Bartłomiej

Spotkania odbywają się w każdy czwartek; godzina 19:00
W ostatni czwartek miesiąca spotkania tylko dla animatorów.
Miejsce: Dom parafialny przy kościele p.w. św. Bartłomieja
Gliwice, ul. Bernardyńska 19 (jak dojechać)

Opiekun: ks. Krzysztof Misiuda
Odpowiedzialny: Leszek Królicki
Kontakt: l.krolicki.sne(at)gmail.com


Bytom Karb

Spotkania odbywają się w każdy czwartek; godzina 19:00
Miejsce: dom katechetyczny parafii p.w. Dobrego Pasterza
Bytom, ul. Popiełuszki 4 (jak dojechać)

Opiekun: ks. Konrad Krzyż
Odpowiedzialny: Wojciech Biskup


Bytom Rozbark

Spotkania odbywają się w I, III i IV piątek miesiąca w kościele dolnym, godzina 19:00;
w II piątek miesiąca (miesiące nieparzyste) - Wieczór Uzdrowienia i Mocy w kościele górnym, godzina 18:00
Miejsce: parafia p.w. św. Anny
Bytom, ul. Chorzowska 21 (jak dojechać)

W każdy II piątek miesiąca (miesiące parzyste) - Bytom Miasto Boga - spotkanie odbywa się na ulicy Dworcowej

Opiekun: ks. Łukasz Kwieciński
Odpowiedzialny: Michał Wójcik
Kontakt: michal.wojcik.sne(at)gmail.com


Kietrz

Spotkania odbywają się w każdą środę; godzina 18:45
W I środę miesiąca Msza Św., w pozostałe - spotkania na plebanii.
Miejsce: parafia p.w. św. Tomasza
Kietrz, pl. bpa Konrada (jak dojechać)

Opiekun: ks. Krzysztof Niebudek
Odpowiedzialny: Andrzej Stugiewicz
Kontakt: a.stugiewicz.sne(at)gmail.com


Kleszczów

Spotkania odbywają się w każdy wtorek; godzina 18:45
Miejsce: kościół p.w. Matki Bożej Różańcowej
Kleszczów, ul. Dworcowa 1 (jak dojechać)

Opiekun: o. Leszek Szkudlarek MI
Odpowiedzialny: Mariusz Machula
Kontakt: m.machula.sne(at)gmail.com


Knurów

Spotkania odbywają się w każdy wtorek; godzina 19:00
Miejsce: dom katechetyczny parafii p.w. św. Cyryla i Metodego
Knurów, ul. Niepodległości 1 (jak dojechać)

Opiekun: ks. Mirosław Pelc
Odpowiedzialny: Paweł Piszczek
Kontakt: p.piszczek.sne(at)gmail.com


Lubliniec

Spotkania odbywają się w każdy piątek; godzina 19:00
I piątek: Msza pierwszopiątkowa;
II i IV piątek: spotkanie modlitewno-formacyjne;
III piątek: uwielbienie w kościele przed Najświętszym Sakramentem
Miejsce: salka i kościół parafii p.w. św. Mikołaja
Lubliniec, ul. św. Mikołaja 1 (jak dojechać)

Opiekun: ks. Krzysztof Ruciński
Odpowiedzialna: Agnieszka Zyśko
Kontakt: a.zysko.sne(at)gmail.com


Pogrzebień / Kornowac

Spotkania odbywają się w każdy I i III poniedziałek miesiąca o godz. 19:00 w Oratorium. Co drugi miesiąc w III poniedziałek m-ca spotykamy się o godz. 19:00 na Mszy Św. w kościele.
Miejsce: parafia p.w. św. Bartłomieja Apostoła
Pogrzebień, ul. Brzezka 4a (jak dojechać)

Opiekun: ks. Piotr Wala SDB
Odpowiedzialny: Michał Skowronek
Kontakt: m.skowronek.sne(at)gmail.com


Pyskowice

Spotkania odbywają się w każdy czwartek; godzina 19:00
Miejsce: dom katechetyczny parafii p.w. MB Nieustającej Pomocy
Pyskowice, ul. Kolejowa 10 (jak dojechać)

Opiekun: ks. Adam Jasiurkowski
Odpowiedzialny: Tomasz Jaworski
Kontakt: t.jaworski.sne(at)gmail.com


Racibórz

Spotkania odbywają się w Pogrzebieniu w każdy I i III poniedziałek miesiąca o godz. 19:00 w Oratorium. Co drugi miesiąc w III poniedziałek m-ca spotykamy się o godz. 19:00 na Mszy Św. w kościele.
Miejsce: parafia p.w. św. Bartłomieja Apostoła
Pogrzebień, ul. Brzezka 4a (jak dojechać)

Odpowiedzialny: Piotr Sepioło
Kontakt: p.sepiolo.sne(at)gmail.com


Smolnica

Spotkania odbywają się w co drugi czwartek; godzina 19:00
Miejsce: kościół p.w. św. Bartłomieja
Smolnica, ul. Kościelna 1 (jak dojechać)

Opiekun: ks. Korneliusz Matauszek
Odpowiedzialny: Maciej Głuchowski
Kontakt: m.gluchowski.sne(at)gmail.com


Sośnica

Spotkania odbywają się w co drugi czwartek; godzina 19:00
Miejsce: dom katechetyczny parafii p.w. św. Jacka
Sośnica, ul. Przedwiośnie 1 (jak dojechać)

Opiekunowie: ks. Wojciech Cholewa, ks. Marcin Wronka
Odpowiedzialny: Marek Sikora
Kontakt: g.sikora.sne(at)gmail.com


Tarnowskie Góry

Spotkania odbywają się w czwartki, godzina 18:45
Miejsce: kaplica parafii p.w. Matki Bożej Sprawiedliwości i Miłości Społecznej
Tarnowskie Góry, ul. Opatowicka 112 (jak dojechać)

Opiekun: ks. Krzysztof Grzegorczyk
Odpowiedzialny: Jarosław Brzozowski
Kontakt: j.brzozowski.sne(at)gmail.com


Wieszowa

Spotkania odbywają się w każdą I i III środę miesiąca; godzina 19:00
Miejsce: stara plebania parafii p.w. Świętej Trójcy
Wieszowa, ul. Bytomska 169 (jak dojechać)

Opiekun: ks. Andrzej Giszka
Odpowiedzialna: Beata Broll
Kontakt: b.gibek.sne(at)gmail.com


Zabrze św. Wojciech

Spotkania odbywają się w każdą II i IV środę miesiąca, godzina 19:30
Miejsce: salki przy parafii p.w. św. Wojciecha
Zabrze, ul. Heweliusza 4 (jak dojechać)

Opiekun: ks. Andrzej Nowak
Odpowiedzialny: Tomasz Pietrzykowski
Kontakt: t.pietrzykowski.sne(at)gmail.com