SZKOŁA   NOWEJ   EWANGELIZACJI   JEZUSA   ZMARTWYCHWSTAŁEGO   GLIWICE

Rekolekcje dla matek i córek (03/2019)

Rekolekcje uzdrowienia więzi: matka - córka.

Relacja matki z córką to jedna z najważniejszych relacji w życiu kobiety. Są to więzy duszy i ciała, które mają trwałą moc i są niezwykle wiążące dla przyszłego życia córki. Dzieje się tak ze względu na wewnętrzną siłę autorytetu rodziców (władza rodzicielska). W konsekwencji tego, relacja matki i córki, albo jest piękna i tworzy nowe życie, albo odwrotnie. Tej relacji towarzyszy wiele ambiwalentnych uczuć: miłość i ból; radość i gniew; poczucie odrzucenia i tęsknota. Niektóre córki panicznie boją się być podobne do swoich matek, głównie gdy nie mają dobrego doświadczenia w tej relacji, a matki przeraża myśl, że mogą unieszczęśliwić swoje dzieci.

Dla kogo:

Rekolekcje skierowane są do KOBIET – dorosłych córek i matek, babć, teściowych i synowych, które chcą przyjrzeć się bliżej tej najważniejszej relacji: matka–córka; córka–matka; oczekują uzdrowienia duszy ze zranień i trudności wynikających ze złej relacji oraz skutków uzależnienia, nadopiekuńczości, toksycznych zachowań; chcą odzyskać miłość i szacunek do matki/córki.

UWAGA: Uczestnictwo w rekolekcjach jest indywidualne. Nie wymaga obecności i matki i córki.

Wymagania:
Aby wziąć udział w rekolekcjach należy wcześniej przeżyć kursy Nowe Życie i Emaus. Konieczna jest także zgoda na udział w rekolekcjach podpisana przez animatora lub kapłana (opiekuna wspólnoty).

Informacje:
Recepcja rozpocznie pracę w piątek 1.03.2019 o godzinie 17:00; zakończenie kursu w niedzielę 3.03.2019 około godziny 16:00.

Należy ze sobą zabrać Biblię, notatnik, wygodne miękkie obuwie, lekarstwa na własne dolegliwości. Poza tym serce otwarte na Boga i ludzi.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: j.rojowski.sne(at)gmail.com

Osoba odpowiedzialna za rekolekcje: x. Artur Sepioło

Kiedy:
1-3.03.2019 r.
(Kurs rozpoczyna się w piątek o godzinie 17:00, kończy w niedzielę ok. 16:00.)

Gdzie:
Salezjański Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
Tarnowskie Góry, ul. Jana Śniadeckiego 1

Sprawdź dojazd: mapa

Koszt:
180 zł od osoby dorosłej i dzieci od lat 14-tu.
Dzieci do 4 lat za darmo; 4 - 10 lat za 110 zł i 10 - 14 lat 130 zł;
W cenie zawarte jest zakwaterowanie, pełne wyżywienie uczestników, kawa/herbata podczas przerw pomiędzy tematami.
Ceny mogą ulec zmianie w przypadku podniesienia kosztów przez ośrodek rekolekcyjny.

Warunkiem udziału w rekolekcjach jest wpłata zadatku w wysokości 100 zł od osoby dorosłej oraz 50 zł od dziecka (powyżej 4 lat). Wpłaty należy dokonać po wysłaniu zgłoszenia i otrzymaniu potwierdzenia jego przyjęcia.

UWAGA: ZAPISY ZAMKNIĘTE