SZKOŁA   NOWEJ   EWANGELIZACJI   JEZUSA   ZMARTWYCHWSTAŁEGO   GLIWICE

Andrzejki Oberkowe

Już 18 listopada zapraszamy na pierwszą wspólnotową potańcówkę z polską muzyką tradycyjną!

Zagra Kapela Szwedów i Przyjaciele, a grać będą na: skrzypcach, bębnie obręczowym, basach, trąbce i akordeonie – wszystko do tańca!

Kto nigdy nie tańczył oberków – niech się nie przejmuje – wszyscy nauczą się podczas szybkich warsztatów w trakcie imprezy.
Będziemy tańczyć polki, chodzonego, oberki, mazurki, siemieńca, krakowiaki i wiele innych… Muzyka pochodząca w większości z centralnej Polski.
Uwaga – zabieramy ze sobą dobre buty do tańca, a u pań mile widziane spódnice, które pięknie wirują w tańcu, i raczej niski obcas niż szpilki.

Kiedy:
18.11.2017 start godz. 20.00

Gdzie:
Chata Polaka, ul. Kozielska 297
http://www.chatapolaka.pl/

Zapraszamy do klimatycznej restauracji, by razem spędzić czas. Zjeść pyszne dania i tańczyć do wyjątkowej muzyki na żywo, którą zapewni kapela z Marcinem i Olą Szwed na czele 😉
A jak zgłodniejemy to będziemy mieli do wyboru wiele smakołyków, które zaserwują nam kucharze z Restauracji Chata Polaka!

MENU
Kolacja
Korytko obfitości, a w nim: pierogi, pierś z kurczaka, karczek, żeberka, kapusta zasmażana i opiekana ziemniaczki.
Deser
Ciasta + kawa/herbata
Zimna płyta
Galaretki drobiowe, sałatka grecka, sałatka z kurczaka wędzonego, śledź w oleju, śledź w śmietanie, śliwki zawijane w boczku, deska serów i wędlin, pieczywo i masło.

Napoje bezalkoholowe dla gości bez ograniczeń.

Dodatkowe informacje:
– cena: 95 zł/os.
– zapisy: TUTAJ
– po otrzymaniu potwierdzenia zgłoszenia należy przelać opłatę za udział w imprezie na podane w mailu konto bankowe. Bilety można będzie odebrać na podstawie dowodu wpłaty.

Liczba miejsc ograniczona.