SZKOŁA   NOWEJ   EWANGELIZACJI   JEZUSA   ZMARTWYCHWSTAŁEGO   GLIWICE

Świadectwa z Kursu CROWN (IV-VI.2015)

money-finance-bills-bank-notes

Świadectwa uczestników kursu Crown (IV-VI.2015)

Kurs porządkujący finanse pojawił się w naszym życiu w odpowiednim momencie, chociaż właściwe jest określenie wymodlonym momencie. Już po pierwszym spotkaniu, bardzo mile zostaliśmy zaskoczeni tym, że sprawami finansowymi zajmuje się Pan Bóg i że tak naprawdę to wszystko należy do Niego. Kurs ten jest dla nas niezwykłą przygodą, bo tak naprawdę pokazał nam obszary w naszym sercu, które wymagają naprawy.
Drugim zaskoczeniem jest jak wiele nauczyliśmy się poznając nowych ludzi, których Pan Bóg postawił nam na naszej drodze. Doświadczenie, wspólne modlitwy w powierzonych intencjach są dla nas największym skarbem, który otrzymaliśmy. Ilość ciepła, miłości oraz wypracowane zmiany mentalne są dla nas cudem. Doświadczaliśmy już w swoim życiu cudów spektakularnych, ale te spotkania pokazały nam jak ważna jest cierpliwość, modlitwa, systematyczność i odpowiedzialność. Ten kurs dla nas jest jak ziarenko gorczycy, które trzeba pielęgnować i podlewać, Bożym spojrzeniem na sprawy finansowe, ale również rodzinne. Okres kursu to dla nas okres bardzo trudnej i skomplikowanej sytuacji prawno-finansowej. Kurs ten dla nas jest jak koło ratunkowe rzucone przez Pana Boga. Chwała Panu.
Ewa i Rafał

Ogromnie cieszę się, że brałam udział w kursie Crown. Na początku czułam się zaskoczona, kiedy uświadomiłam sobie, że właścicielem wszystkiego, co wydawało mi się, że posiadam jest sam Bóg. Zrozumiałam, że także moje życie jest Jego własnością, i że Bóg jest troskliwym właścicielem. Ta świadomość zdjęła ze mnie ciężar i strach o to co będzie ze mną, z moją rodziną, z moimi pieniędzmi itd. Zyskałam świadomość i spokój, że kiedy z wiarą oddaję wszystko Bogu, On chce mi błogosławić. Żyjemy w świecie materialnym, pieniądze są kwestią, z którą spotykamy się codziennie. Rozeznanie, co jest dla nas dobre, a co nie, bez Słowa Bożego, jest trudne. Pismo Święte daje wiele wskazówek jak postępować, byśmy mogli być dobrymi zarządcami własności Pana. Ten kurs, prowadząc mnie przez Słowo Boże, pokazał mi, jak uczyć się wierności Panu, poczynając od drobnych i prostych spraw.
Myślę, że kurs Crown stał się moją drogą w zbliżaniu się do Boga. Odkryłam Go jako Osobę. Jest dla mnie Kimś, kto mnie uformował, zna mnie, prowadzi mnie przez życie w sposób jedyny dla mnie, specjalny, szanując moją osobowość. Jednym słowem kocha mnie. Wiem, że Bóg jest obecny w każdym aspekcie mojego życia i ta świadomość nie pozwala mi czuć się samotnie. Kiedy rozpoczynał się kurs, uważałam się za osobę zupełnie dobrze radzącą sobie z finansami. A jednak okazało się że można lepiej. Już w trakcie trwania kursu zastosowałam sposoby gospodarowania pieniędzmi i moje oszczędności wzrosły. Jest to więc kurs dla wszystkich, nie tylko dla tych, którzy borykają się z kłopotami finansowymi.
Osobną i ważną kwestią stał się temat dziesięciny. ?Radosnego dawcę miłuje Pan? ? te słowa mocno do mnie przemówiły. Dzielenie się z innymi stało się dla mnie autentyczną radością. Myślę, że kurs Crown daje odwagę w dzieleniu się, w dostrzeganiu potrzeb innych.
Jestem wdzięczna organizatorom kursu. Doceniam ich pracę i zaangażowanie. Cieszę się, że mogłam też poznać wielu uczestników tego kursu. Wymiana doświadczeń, składane świadectwa, wzajemna modlitwa w naszych intencjach to nieocenione dobro. Dziękuję Panu, że doprowadził mnie do tego kursu i namawiam wszystkich niezdecydowanych do podjęcia tego kroku. Chwała Panu!
Magda

Kurs Crown dał mi nowe spojrzenie na finanse. Po raz pierwszy dowiedziałem się, że to nie ja jestem właścicielem, a tylko zarządcą majątku danego przez Boga. Zwrócił mi uwagę na najbardziej powszechne błędy popełniane w zarządzaniu finansami. Dał mi nowe spojrzenie na sposoby zarządzania oraz drogę wychodzenia z długów, jak również pokazał jak ważne jest planowanie budżetu. Jednocześnie niejako zobowiązał mnie do tego, aby tą wiedzę przekazywać dalej, zwłaszcza dzieciom i rodzinie.
Jestem wdzięczny Bogu za wszystkich, którzy wraz ze mną brali udział w tym kursie. Za ich dobroć, zrozumienie i pomoc. Dziękuję również prowadzącym, jako przewodnikom wiodącym nas przez meandry wiedzy o finansach, nie tylko tych fizycznych, ale wiedzy jaką przekazali na temat Bożego spojrzenia na finanse.
Lech

Kurs Crown otworzył mi oczy na bardzo wiele spraw dotyczących mojego życia finansowego inie tylko. Pokazał mi wyraźnie, że wszystko na niebie i na ziemi należy do Boga, a my jesteśmy tylko dzierżawcami, i z tego jak gospodarzymy będziemy rozliczani. Kurs pozwolił mi zrozumieć, co robić, żeby żyć w wolności finansowej. Pomógł mi bardziej otworzyć się na Boga i Jego działanie w moim życiu, zawierzyć Mu i zaufać do końca. Bo to Pan daje wzrost, do Niego należy królowanie i ten co głowę wznosi ponad wszystko, bogactwo i chwała od Niego pochodzą. Jestem przepełniona wdzięcznością za to, że spotkałam na ?Crownie? wspaniałych prowadzących, jak również innych uczestników. Atmosfera kursu, wspólne modlitwy i modlitwy za uczestników w domu sprawiły, że otworzyliśmy się biblijne finansowanie całego naszego życia. Wszystkim gorąco polecam kurs Crown.
Maria

Kurs Crown pobudził mnie do działania. Pozwolił mi otworzyć się na dawanie z serca, nie tylko dziesięciny, ale i ubogim, potrzebującym. Nauczyłam się też kontrolować wydatki i pogłębiłam relację z żywym Bogiem w Jego Słowie. Chwała Panu!
Iza

Kurs Crown zmienił całkowicie moje myślenie na temat podejścia do kwestii finansów. Zawsze myślałem, że pieniądze nie są dobre. Są źródłem zła. Mówiłem dzieciom, że pieniądze szczęścia nie dają. Okazało się jednak, że pieniądze są bardzo ważne dla Boga, choćby dla tego jak często w Biblii jest mowa o finansach i mogą być one dobre, służyć dobrym rzeczom. Poznałem wiele zasad dotyczących mądrości w zarządzaniu pieniędzmi, które zamierzam wprowadzić i stosować w codziennym życiu. Myślę, że systematyka w stosowaniu zasad kursu Crown przedstawionych w diagramie zawierającym opis obszarów naszej odpowiedzialności pozwoli na osiągnięcie spokoju w dziedzinie finansów, ale również w innych dziedzinach życia mojej rodziny.
Serdecznie polecam i zachęcam do udziału w kursie Crowna.
Darek Kuźniar

Kurs pozwolił zobaczyć jak jestem obdarowany i że powinienem lepiej troszczyć się o to co mam. Powinienem dbać o zarządzania tym co mam, co otrzymałem.
Tadeusz

Powrót do strony ŚWIADECTWA Z KURSÓW CROWN

Przejdź do strony KURS CROWN