SZKOŁA   NOWEJ   EWANGELIZACJI   JEZUSA   ZMARTWYCHWSTAŁEGO   GLIWICE

ZGŁOSZENIE – Kurs Jezus w 4 Ewangeliach (03/2019)

Cel:
Lepiej poznać, bardziej pokochać i wierniej głosić Jezusa Chrystusa dzięki świadectwu czterech Ewangelistów: Mateusza, Marka, Łukasza i Jana. Odkryć głębię poszczególnych Ewangelii, które ukazują w pełni osobę Jezusa i prowadzą do poznania Jego samego i do osobistego spotkania się z Nim.

Dla kogo:
Aby wziąć udział w kursie Jezus w 4 Ewangeliach należy wcześniej przeżyć kursy Nowe Życie i Emaus. Konieczna jest także zgoda na udział w rekolekcjach podpisana przez animatora lub kapłana (opiekuna wspólnoty).

Warunkiem udziału w kursie jest wpłata zadatku w wysokości 100 zł od osoby dorosłej oraz 50 zł od dziecka (powyżej 4 lat). Wpłaty należy dokonać po wysłaniu zgłoszenia i otrzymaniu potwierdzenia jego przyjęcia.

Informacje:
Recepcja rozpocznie pracę w piątek 22.03.2019 o godzinie 17:00; zakończenie kursu w niedzielę 24.03.2019 około godziny 17:00.

Należy ze sobą zabrać Biblię, notatnik, wygodne miękkie obuwie, lekarstwa na własne dolegliwości. Poza tym serce otwarte na Boga i ludzi.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: a.sepiolo.sne(at)gmail.com

Osoba odpowiedzialna za rekolekcje: podamy wkrótce.

Kiedy:
22-24.03.2019 r.

Gdzie:
Salezjański Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
Tarnowskie Góry, ul. Jana Śniadeckiego 1

Sprawdź dojazd: mapa

Koszt (orientacyjny):
180 zł od osoby dorosłej i dzieci od lat 14-tu.
Dzieci do 4 lat za darmo; 4 - 10 lat za 110 zł i 10 - 14 lat 130 zł;
Ceny mogą ulec zmianie w przypadku podniesienia kosztów przez ośrodek rekolekcyjny.
W cenie zawarte jest zakwaterowanie, pełne wyżywienie uczestników, kawa/herbata podczas przerw pomiędzy tematami oraz materiały kursowe.

UWAGA: ZAPISY ZAMKNIĘTE!