SZKOŁA   NOWEJ   EWANGELIZACJI   JEZUSA   ZMARTWYCHWSTAŁEGO   GLIWICE

Formacja dla małżeństw

Formacja skierowana jest do Małżeństw, które chcą odświeżyć swoje relacje i nadać im nowego blasku, a także do tych, którzy swoje relacje małżeńskie potrzebują oczyścić, uzdrowić i zbudować na nowo na zdrowym fundamencie.

Na spotkaniach poruszane są następujące tematy:
– poprawa komunikacji w małżeństwie,
– nauka zarządzania finansami,
– nowe spojrzenie na swoją seksualność,
– odkrywanie prostych sposobów na trwanie w bliskości ze współmałżonkiem.

Fundamentem dla zbudowania zdrowego, spełnionego małżeństwa jest doświadczenie Bożej Miłości i odkrycie Jego planu zbawienia. W tym też duchu przedstawiane są poszczególne tematy.

Formacja przewidziana jest na okres 1 roku. Spotkania odbywają się raz w tygodniu (w poniedziałki) i trwają około 1÷1,5 godziny.

Dodatkowo raz na 2 miesiące, w soboty, organizowane są warsztaty. Zajęcia trwają około 6 godzin. W tym czasie zapewniamy opiekę nad dziećmi.
Uwaga: z rodzicami zostają dzieci malutkie, potrzebujące ich opieki.

Chcesz wiedzieć więcej? Pytania kieruj na adres: m.nastula.sne(at)gmail.com

Świadectwa uczestników Formacji dla Małżeństw (2016)

Formacja uświadomiła mi wiele rzeczy, które należy poprawić/ zmienić. Zaczęliśmy się razem z mężem modlić. Dowiedzieliśmy się, że Bóg interesuje się całym naszym życiem, a nie tylko duchowością. Dowiedziałam się, że moje problemy nie tylko są moje, tylko więcej osób tak ma. Więcej z mężem rozmawiamy i widzimy jak wiele jest do poprawy. Ale wiem też, że Bóg nas kocha i jest cierpliwy i wyrozumiały. Także w relacjach z dziećmi większa świadomość i zmiany po kroku. Świadomość, że dajemy przykład dzieciom i kształtujemy ich przyszłość w każdej dziedzinie.
Michalina

Formacja dała nam poczucie wspólnego bezpieczeństwa i dostrzeżenie różnych rzeczy jakie dzielą żonę i męża, i jak umacniać i zacieśniać więzy między sobą. Formacja nauczyła nas wspólnej modlitwy i szanowania się nawzajem.
Mariola i Robert

Więcej…

UWAGA: ZAPISY ZAMKNIĘTE!


Spotkania odbywać się będą w poniedziałki o godz. 18:00.
Pierwsze spotkanie:
25 lutego 2019 r.

Miejsce spotkań:
Dom Centrum Formacji i Modlitwy, obok „małego” kościoła p.w. św. Bartłomieja, Gliwice, ul. Toszecka 36A

Sprawdź dojazd: mapa