I zerówka online zakończona

W lipcu zakończyliśmy trwającą od kwietnia tzw. zerówkę prowadzoną przez Kasię Jarzębowską-Skurzybot i Bartka Badurę. Spotykali się oni z grupą siedmiu osób co dwa tygodnie w niedzielne wieczory i z tego co słyszeliśmy spotkania nie trwały (jak zakładaliśmy) godzinkę, lecz nawet dwie-trzy. Był to czas wielu rozmów, pytań i wierzymy, że wzrostu zarówno uczestników jak i prowadzących. 

Była to pierwsza edycja zerówki prowadzona w całości w formie online. Nie przeszkadzało to jednak uczestnikom zbudować relacje owocujące chęcią kontynuowania formacji, już na pierwszym roku, w takim właśnie gronie.

Przypomnijmy, że zerówka to cykl spotkań wprowadzających w życie wspólnoty oraz wyjaśniających czym jest Szkoła Nowej Ewangelizacji. Poprzez omawianie proponowanej formacji można w ich trakcje podjąć decyzję o dalszym zaangażowaniu poprzez wejście do wspólnoty.

Z tego co wiemy, prowadzący już planują kolejną edycję zerówki i pewnie już niebawem ruszą zapisy.

Dobre Wino
Marta

Obfitować w pociechę

Dz 9, 31„Kościół cieszył się pokojem w całej Judei, Galilei i Samarii. Rozwijał się i żył bogobojnie, i obfitował w pociechę Ducha Świętego.” Czasem w życiu

Czytaj całość »