Lider wspólnoty

W piątek 21.01.2022 w kościele pw. św. Jacka w Sośnicy, podczas naszego cotygdniowego spotkania Michał Świderski powiedział nauczanie i przedstawił zmiany, które dokonują się w strukturach wspólnotowych. Po prawie dwóch latach urlopu Michał oficjalnie zrezygnował z funkcji lidera i przedstawił Henia Nastulę jako swojego następcę. Heniu nie pozostaje sam, w tym odpowiedzialnym zadaniu wspomagać go będą Łukasz Kukier i Marek Sikora. Następnie ks. Artur Sepioło i Michał poprowadzili modlitwę, podczas której prosiliśmy Ducha Świętego o namaszczenie Henia i moc dla naszego brata w wykonywaniu tej odpowiedzialnej posługi. Modliliśmy się również za Łukasza i Marka. Wierzymy że Nasz Pan i Zbawiciel błogosławi tym zmianom.

Michał w swoim nauczaniu wyjaśnił powody dla których podjął decyzję o rezygnacji z liderowania i rozwiał wszelkie, niedorzeczne pogłoski jakie pojawiały się pośród nas.

Mamy też pewność, że Michał był i będzie zawsze ważną osobą w naszej Wspólnocie i zawsze możemy liczyć na jego pomoc i wsparcie w dziełach, które postawi przed nami nasz Pan i Zbawiciel Jezus Chrystus.

Zapraszamy na nasz kanał na YouTube do obejrzenia transmisji z tego wydarzenia – Uwielbienie Wspólnotowe SNE Gliwice (21.01.2022)