SZKOŁA   NOWEJ   EWANGELIZACJI   JEZUSA   ZMARTWYCHWSTAŁEGO   GLIWICE

Młodzi na Progu – Wyjazd wakacyjny

Trwają zapisy na wakacyjne wyjazdy dla młodych organizowane w ramach Programu “Młodzi na Progu” Szkoły Nowej Ewangelizacji Jezusa Zmartwychwstałego w Gliwicach.

Masz możliwość spędzić ten czas razem z nami!

Już na początku lipca: 9-15.07.2018, oraz w drugiej połowie: 16-22.07.2018 odbędą się pierwsze wyjazdy wakacyjne, które organizujemy na tak ogromną skalę!

Na każdym z turnusów zaplanowany został do wyboru jeden z trzech proponowanych przez nas poziomów, w zależności od wieku uczestników.

Program zawiera w sobie codzienną wspólną modlitwę, czas na budowanie relacji, zajęcia rekreacyjne, zabawy oraz konferencje dostosowane do odbiorców. Naszym pragnieniem jest stworzenie przestrzeni dla wszystkich młodych, którzy chcą spędzić wakacje blisko Boga, jednocześnie będąc blisko innych osób.

Jeśli jesteś w wieku między 4. klasą szkoły podstawowej, a ostatnią klasą liceum/technikum – to zaproszenie kierujemy do Ciebie!

Informacje o księżach odpowiedzialnych za wyjazd oraz zapisy przez stronę: www.mlodzinaprogu.pl/terminarz

Pytania: mlodzinaprogu.biuro(at)gmail.com

Informacje praktyczne:

Miejsce zakwaterowania: Pensjonat “Lissa”, Łężyce 71A, 57-340 Duszniki Zdrój

Cena: 660zł

Cena obejmuje:
– Zakwaterowanie w Pensjonacie “Lissa” w Łężycach (pokoje z łazienkami)
– Wyżywienie – trzy posiłki dziennie
– Przejazdy autokarem podczas trwania turnusu
– Opiekę nad dziećmi przez wykwalifikowaną kadrę
– Ubezpieczenie

Atrakcje: Kopalnia Złota i Średniowieczny Park Techniki w Złotym Stoku, zwiedzanie Kłodzka i pobyt na basenie, trasa turystyczna w Podziemnym Mieście Osówka, wycieczka wśród Błędnych Skał i wejście na Szczeliniec Wielki, zwiedzanie twierdzy w Srebrnej Górze, piesze wędrówki, gry i zabawy integracyjne.

Osoby, które chcą wziąć udział w wyjeździe prosimy o wysłanie zgłoszenia przez naszą stronę: www.mlodzinaprogu.pl/terminarz.