Msza święta dla rodzin

Nowy rok rozpoczynamy mszą świętą dla rodzin. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy  02.01.2022r. do kościoła Wszystkich Świętych w Bojszowie na godz. 12.00.

Przypominamy o zadaniu z poprzedniej mszy świętej – przynieść własnoręcznie zrobiony różaniec z materiałów, które nie są wyszukane, lecz zwyczajne (wzorem miał być dla nas ks. Jan Macha).

Kolejne msze święte odbędą się 16.01 i 30.01.

Dzieci są zaproszone do wielbienia Pana grzechotkami, tamburynami.

Zależy nam, by był to czas wspólnego uczestniczenia z dziećmi podczas niedzielnych mszy świętych. Pragniemy, aby poprzez angażowanie się całych rodzin, liturgia stawała się dla nas prawdziwie żywa, budująca i była czasem spotkania z naszym Panem również dla dzieci. Dlatego zachęcamy rodziców, by zgłaszać chęć angażowania się zarówno w liturgię jak i organizację czasu po mszy świętej. W tej sprawie prosimy o kontakt z Anną Gabrysiak a.gabrysiak.sne(at)gmail.com. Jeśli Wasza rodzina jeszcze nie posługiwała, zachęcamy do kontaktu 😃.

Po mszy świętej zostajemy w Bojszowie.

Dobre Wino
Redakcja

Podsumowanie roku 2021 cz. 1

Służba małżeństwom W mijającym roku zakończyliśmy prawie roczną formację małżeńską dla wspólnoty w Krakowie. Rozpoczęliśmy spotkanymi na żywo, a później niestety trzeba było korzystać z

Czytaj całość »
Dobre Wino
Aneta Skibińska

Cóż chcesz, abym ci uczynił?

1.01.2022r. – rozpoczął się kolejny nowy rok. Przyszło nowe, nieznane, jeszcze nie zabrudzone pierwszą porażką, nieokraszone cierpieniem, niewygodą życia czy czyjąś krzywdą wobec nas. A

Czytaj całość »