Msza święta dla rodzin

Już 10.10.2021r. zapraszamy serdecznie na mszę świętą i piknik rodziców z dziećmi (lub babcie/dziadków z wnukami), która odbędzie się w kościele Wszystkich Świętych w Bojszowie o godz. 12.00. 

Po mszy zapraszamy na piknik w Łączy – jedzenie i picie każdy zaopatruje się we własnym zakresie.

Zależy nam, by był to czas wspólnego uczestniczenia z dziećmi podczas niedzielnych mszy świętych. Pragniemy, aby poprzez angażowanie się całych rodzin, liturgia stawała się dla nas prawdziwie żywa, budująca i była czasem spotkania z naszym Panem również dla dzieci. Dlatego zachęcamy rodziców, by zgłaszać chęć angażowania się zarówno w liturgię jak i organizację czasu po mszy świętej.

26.09 w ramach pikniku odbyły się warsztaty z flagowania. Mamy ogromną nadzieję, że efekty będą widoczne już w najbliższą niedzielę :).

PS. 10.10.2021r. w Łączy odbędzie się również festyn z okazji otwarcia wiaty znajdującej się obok placu zabaw. Z tej okazji organizatorzy przygotowali animacje dla dzieci oraz zjeżdżalnie. Jesteśmy zaproszeni, by doŁączyć do tego świętowania ;).

Dobre Wino
Aneta Skibińska

Cisza

„Kiedy znowu mnie zawiodą mój wzrok i słuch.  Gdy wypowiedzianym słowom już zabraknie tchu.  Pośród myśli słów potoku ukryła się wiem.  Usiądę i zaczekam na

Czytaj całość »
Kultura w krzyżykiem
Katarzyna Matóg

Potęga dobra

Słowem wstępu. Kultura i wartości są przekazywane przez różne narzędzia. Minęły bezpowrotnie czasy, gdy tym źródłem była jedynie rodzina, literatura i Kościół. Teraz czerpiemy z

Czytaj całość »