Msza święta dla rodzin

Już 10.10.2021r. zapraszamy serdecznie na mszę świętą i piknik rodziców z dziećmi (lub babcie/dziadków z wnukami), która odbędzie się w kościele Wszystkich Świętych w Bojszowie o godz. 12.00. 

Po mszy zapraszamy na piknik w Łączy – jedzenie i picie każdy zaopatruje się we własnym zakresie.

Zależy nam, by był to czas wspólnego uczestniczenia z dziećmi podczas niedzielnych mszy świętych. Pragniemy, aby poprzez angażowanie się całych rodzin, liturgia stawała się dla nas prawdziwie żywa, budująca i była czasem spotkania z naszym Panem również dla dzieci. Dlatego zachęcamy rodziców, by zgłaszać chęć angażowania się zarówno w liturgię jak i organizację czasu po mszy świętej.

26.09 w ramach pikniku odbyły się warsztaty z flagowania. Mamy ogromną nadzieję, że efekty będą widoczne już w najbliższą niedzielę :).

PS. 10.10.2021r. w Łączy odbędzie się również festyn z okazji otwarcia wiaty znajdującej się obok placu zabaw. Z tej okazji organizatorzy przygotowali animacje dla dzieci oraz zjeżdżalnie. Jesteśmy zaproszeni, by doŁączyć do tego świętowania ;).

Dobre Wino
ks. Jarek

DO NIEBA! DO DOMU!

1.11.1950 roku papież Pius XII ogłosił za dogmat wiary Wniebowzięcie Maryi tymi słowy: „Oświadczamy, iż jest dogmatem objawionym przez Boga, że Niepokalana Bogurodzica zawsze Dziewica

Czytaj całość »
Dobre Wino
Anna Pyter - Kaszycka

Jakie jest Twoje imię..?

W czasach starożytnych imię nadawane danej osobie miało bardzo duże znaczenie. Wierzono, że określało jej tożsamość, zawierało charakter i definiowało misję, do której dany człowiek

Czytaj całość »