Msza święta dla rodzin

Już w najbliższą niedzielę, tj. 05.12.2021r., zapraszamy rodziny na mszę świętą, która odbędzie się w kościele Wszystkich Świętych w Bojszowie o godz. 12.00.

UWAGA!

Każda rodzina proszona jest, by przygotować zaproszenie dla Pana Jezusa, które chcielibyśmy złożyć w darach podczas mszy świętej.

Chłopców prosimy o przyniesienie narzędzi (najlepiej zabawkowych), w dziewczynki o kleje lub tamy klejące.

Każde z dzieci natomiast prosimy o LAMPIONY.

Dzieci są zaproszone do wielbienia Pana grzechotkami, tamburynami oraz prosimy, by dzieci i rodzice osłuchały się z piosenkami wybranymi na najbliższą mszę świętą:

Nad Jordanem

Marana Tha przyjdź Jezu, Panie

Kiedyś wino i chleb – Magda Anioł

Król królów, Pan panów

Czekam na Ciebie Panie

Zależy nam, by był to czas wspólnego uczestniczenia z dziećmi podczas niedzielnych mszy świętych. Pragniemy, aby poprzez angażowanie się całych rodzin, liturgia stawała się dla nas prawdziwie żywa, budująca i była czasem spotkania z naszym Panem również dla dzieci. Dlatego zachęcamy rodziców, by zgłaszać chęć angażowania się zarówno w liturgię jak i organizację czasu po mszy świętej. W tej sprawie prosimy o kontakt z Anną Gabrysiak a.gabrysiak.sne(at)gmail.com. Jeśli Wasza rodzina jeszcze nie posługiwała, zachęcamy do kontaktu 😃.

Tym razem również po mszy świętej zostajemy w BOJSZOWIE, a w Bojszowie jest śnieg. Może się uda ulepić jakiegoś bałwana? 😃. Chętnych prosimy, by nie zapomnieć o rękawiczkach.

Dobre Wino
Redakcja

Podsumowanie roku 2021 cz. 1

Służba małżeństwom W mijającym roku zakończyliśmy prawie roczną formację małżeńską dla wspólnoty w Krakowie. Rozpoczęliśmy spotkanymi na żywo, a później niestety trzeba było korzystać z

Czytaj całość »
Dobre Wino
Aneta Skibińska

Cóż chcesz, abym ci uczynił?

1.01.2022r. – rozpoczął się kolejny nowy rok. Przyszło nowe, nieznane, jeszcze nie zabrudzone pierwszą porażką, nieokraszone cierpieniem, niewygodą życia czy czyjąś krzywdą wobec nas. A

Czytaj całość »