Msza święta dla rodzin

Już w najbliższą niedzielę, tj. 19.12.2021r., zapraszamy rodziny na mszę świętą, która odbędzie się w kościele Wszystkich Świętych w Bojszowie o godz. 12.00.

Przypominamy o zadaniu z poprzedniej mszy świętej – odpowiedzieć na pytanie: jak realizuję prostowanie dróg w moim życiu (czekamy na świadectwa). Zachęcamy rodziców, by wspólnie przerobić ten temat z dziećmi.

Dodatkowo, kto tylko ma, proszony jest, by przyniósł swoje zdjęcie PRENATALNE.

Dzieci są zaproszone do wielbienia Pana grzechotkami, tamburynami oraz prosimy, by dzieci i rodzice osłuchały się z piosenkami wybranymi na najbliższą mszę świętą:

Nad Jordanem

Marana Tha przyjdź Jezu, Panie

Zbliżam się w pokorze

Bóg kocha mnie

Otwórz me oczy o Panie

Zależy nam, by był to czas wspólnego uczestniczenia z dziećmi podczas niedzielnych mszy świętych. Pragniemy, aby poprzez angażowanie się całych rodzin, liturgia stawała się dla nas prawdziwie żywa, budująca i była czasem spotkania z naszym Panem również dla dzieci. Dlatego zachęcamy rodziców, by zgłaszać chęć angażowania się zarówno w liturgię jak i organizację czasu po mszy świętej. W tej sprawie prosimy o kontakt z Anną Gabrysiak a.gabrysiak.sne(at)gmail.com. Jeśli Wasza rodzina jeszcze nie posługiwała, zachęcamy do kontaktu 😃.

Tym razem również po mszy świętej zostajemy w Bojszowie.

Dobre Wino
Marta

Oddzielająca szyba

Moim doświadczeniem duchowym ostatniego czasu jest gruba szklana ściana. Coś jak w niektórych limuzynach w amerykańskich filmach. Wbrew może pierwszym skojarzeniom to jest doświadczenie bardzo

Czytaj całość »
Dobre Wino
ks. Jarek

Sekwencja o Duchu Świętym

W tym roku  modliłem się w czasie nowenny (i zachęcałem innych) tekstem Sekwencji o Duchu Świętym. Modliłem się śpiewając, no bo wiadomo: „kto śpiewa…”. Ale

Czytaj całość »