Nowe miejsce zamieszkania ks. Artura

Od 01.09.2021r. ks. Artur Sepioło mieszka w Zabrzu – Biskupicach, przy ul. Bytomskiej 37 (parafia św. Jana Chrzciciela), gdzie jest rezydentem.

Jak sam Ksiądz sugeruje najlepszym czasem do kontaktu z nim są poniedziałki i wtorki w godzinach 9:00 – 12:00 oraz środy po wieczornych mszach świętych, czyli od godziny 19:00 do 21:00.

Od 19.09.2021r., w każdą niedzielę, będą sprawowane msze święte o godzinie 20:00, na które ks. Artur zaprasza.

Prawdopodobnie (w trakcie przygotowań) w drugie środy miesiąca, od października zaczynając, będą sprawowane również msze święte z modlitwą o uzdrowienie, którym ks. Artur będzie przewodniczył.

Pragniemy uspokoić wszystkich zaniepokojonych, że obecna posługa ks. Artura w SNE nie ulega zmianie, również ta w piątkowe wieczory w Gliwicach – Sośnicy.

Dobre Wino
Redakcja

Podsumowanie roku 2021 cz. 1

Służba małżeństwom W mijającym roku zakończyliśmy prawie roczną formację małżeńską dla wspólnoty w Krakowie. Rozpoczęliśmy spotkanymi na żywo, a później niestety trzeba było korzystać z

Czytaj całość »
Dobre Wino
Aneta Skibińska

Cóż chcesz, abym ci uczynił?

1.01.2022r. – rozpoczął się kolejny nowy rok. Przyszło nowe, nieznane, jeszcze nie zabrudzone pierwszą porażką, nieokraszone cierpieniem, niewygodą życia czy czyjąś krzywdą wobec nas. A

Czytaj całość »