Nowe miejsce zamieszkania ks. Artura

Od 01.09.2021r. ks. Artur Sepioło mieszka w Zabrzu – Biskupicach, przy ul. Bytomskiej 37 (parafia św. Jana Chrzciciela), gdzie jest rezydentem.

Jak sam Ksiądz sugeruje najlepszym czasem do kontaktu z nim są poniedziałki i wtorki w godzinach 9:00 – 12:00 oraz środy po wieczornych mszach świętych, czyli od godziny 19:00 do 21:00.

Od 19.09.2021r., w każdą niedzielę, będą sprawowane msze święte o godzinie 20:00, na które ks. Artur zaprasza.

Prawdopodobnie (w trakcie przygotowań) w drugie środy miesiąca, od października zaczynając, będą sprawowane również msze święte z modlitwą o uzdrowienie, którym ks. Artur będzie przewodniczył.

Pragniemy uspokoić wszystkich zaniepokojonych, że obecna posługa ks. Artura w SNE nie ulega zmianie, również ta w piątkowe wieczory w Gliwicach – Sośnicy.

Dobre Wino
ks. Jarek

DO NIEBA! DO DOMU!

1.11.1950 roku papież Pius XII ogłosił za dogmat wiary Wniebowzięcie Maryi tymi słowy: „Oświadczamy, iż jest dogmatem objawionym przez Boga, że Niepokalana Bogurodzica zawsze Dziewica

Czytaj całość »
Dobre Wino
Anna Pyter - Kaszycka

Jakie jest Twoje imię..?

W czasach starożytnych imię nadawane danej osobie miało bardzo duże znaczenie. Wierzono, że określało jej tożsamość, zawierało charakter i definiowało misję, do której dany człowiek

Czytaj całość »