SZKOŁA   NOWEJ   EWANGELIZACJI   JEZUSA   ZMARTWYCHWSTAŁEGO   GLIWICE

PRZEOBRAŻENI ĆWICZENIA WIELKOPOSTNE

 

PRZE–OBRAŻENI

ĆWICZENIA WIELKOPOSTNE
W ramach NAUCZANIA DOMOWEGO

Zapraszamy Was na ĆWICZENIA WIELKOPOSTNE

TEMAT: PRZE–OBRAŻENI
Czas: od niedzieli 22.03.2020 do środy 25.03.2020

PLAN ZAJĘĆ:

  1. Konferencja na każdy dzień - do pobrania na dole tej strony
  2. Godzina 19.00 Eucharystia z kazaniem, po niej 30 min uwielbienie
    transmisja na stronie http://bartlomiej-gliwice.pl/transmisja-mszy-sw
  3. Różaniec o 20.30 w intencji ochrony i ustania epidemii.

Zapraszam do RODZINNEGO ODSŁUCHANIA i pełnego zaangażowania.

TEKSTY na kolejne dni:
I Zgoda na siebie J 9,1-34 + Ps 1
II Przeprowadzka J 1,35-39 + Ps 23
III Przebaczenie Mt 18,21-35 + Ps 62
IV Uzdrowienie wnętrza Wj 3,10-14; 4,1-15 + Ps 91Każdego dnia będzie można także wpisać swoje świadectwo Bożego działania, osobistego doświadczenia i przeżywanych prawd.

Podziel się swoim świadectwem

Twoje Imię *

Twoja wspólnota *

Email (nie będzie nigdzie ujawniony)*

Wpisz swoje świadectwo *


 

ŚWIADECTWA

Imię - Iwona
Wspólnota - Winnica Pana
Świadectwo - Dziękuję Bogu za dar rekolekcji prowadzonych przez ks Artura Sepioło. Bóg otwiera moje oczy , Boga widzę Jego Oczami więcej świadoma jestem swojej wartości dla Boga. Bóg daje mojej osobie nowe spojrzenie Boga. Dla mnie rekolekcje są darem urodzinowym (23 marzec) od Boga przez informację o tych rekolekcjach przez naszą animatorem Ewę. Bóg wie kiedy i w jakim czasie potrzebuję takiego spojrzenia. U mnie to tak jak ziemia spieczona bez wody. Bóg w Trójcy Jedyny niech ks Arturowi i Wam wszystkim Błogosławi i Strzeże.

Imię - Magdalena
Wspólnota - członek wspierający SNE Gliiwce
Świadectwo - Z każdym takim spotkaniem, Jezus jest mi coraz bliższy. Dla mnie ksiądz Artur ma dar odczytywania poruszeń naszych serc i prowadzi mnie razem z Bogiem krok po kroku do uzdrowienia mojego serca i poranionej duszy. Tyle razy wcześniej próbowałam samodzielnie. Dziś przyszło do mnie podczas uwielbienia takie zdanie,które kiedyś usłyszałam: teraz już są tylko blizny, nie rany, a trudne doświadczenia choć nie zniknęły, już nie mają wpływu na moje życie.A pokój serca, nawet w tych trudnych dla wszystkich dniach, jest dla mnie dowodem że Bóg działa, tu i teraz.

Imię - Maja
Wspólnota - Sne Gliwice Sośnica
Świadectwo - Uzdrowienie wspomnień. Mam takie doświadczenie,że zranienia długo pracują w moim sercu. Pamiętam każde przykre słowo,co powoduje, że dużo kosztują mnie wystąpienia publiczne, jestem niepewna siebie. Kazanie nie tylko pokrzepiło moje serce,ale dało konkretne wskazówki i motywację do działania. Wiem, że Bóg stwarza mnie na nowo i wiem jak stawić czoło atakom.

Imię - Ryszard i Mariola
Wspólnota -
Świadectwo - Naprawdę świetne, skłaniające do refleksji, interpretacje Słowa. Jednocześnie głębokie i proste, odkrywające tak wiele i zachęcające do konkretnego działania. Słuchamy kolejny dzień, wsłuchani coraz bardziej, doświadczający działania Słowa w nas. Bardzo dziękujemy! Prosimy o więcej, również przez internet.

Imię - Kasia
Wspólnota - Sne Bytom
Świadectwo - Bardzo ciekawe konferencje, zarówno dla osób, które dopiero poznają Boga, jak i tych, którzy poszukują głębi. Poruszające świadectwa.

Imię - Bozena
Wspólnota - SNE Gliwice
Świadectwo - Głębia tych rekolekcji pokazała mi siebie w Mojżeszu. Rozjaśnienie przez księdza charakteru Mojżesza, jak działał, zobaczyłam w nim siebie, co nigdy bym tak nie przepuszczała. Dzięki rekolekcjom wiem nad czym mam pracować .Dziękuje Bogu, że się o mnie troszczy, a księdzu za te rekolekcje.

Imię - Grażyna
Wspólnota - SNE w Zabrzu u Św. Kamila
Świadectwo - Niech będzie Bóg uwielbiony w swoim Kościele ! Niech będzie błogosławiona Niepokalana Dziewica Maryja ! To jest dla mnie prawdziwie błogosławiony czas , czas łaski. Przeżywam ten czas sama, lecz nie jestem sama, bo JEST ON. Mieszkam sama, lecz doświadczam domowego kościoła przez internet i mogę modlić się wspólnie, dzięki Wam . Nie wychodzę z domu , z przyczyn zdrowotnych, ale traktuję to, jak konieczny i bardzo potrzebny post eucharystyczny, który oczyści , uzdrowi i przygotuje moje serce do prawdziwego i pełnego spotkania z Tym, o którym wiem, że mnie kocha . Czy na tym świecie, czy na tamtym nie wiem, ale w czasie, który Bóg wyznaczy, w swoim wielkim Miłosierdziu. Zdaje mi się, że właśnie temu służą te rekolekcje. Nie mam żadnych odczuć ani doświadczeń czy wzruszeń, a jedynie spokój i pewność, że ta przemiana się dokona. Nie wiem kiedy, ani w jaki sposób, ale to już się dzieje. " Błogosław duszo moja Pana i całe moje wnętrze święte imię Jego" Ps 103

Imię - Małgorzata
Wspólnota - Niosąca Ducha Gliwice, Filia Szekinah
Świadectwo - Słuchając dzisiejszej ( 4 konferencji ) przypominałam sobie kazanie Abp. G. Rysia z czwartaku 19.03.20, w którym mocno dotknęły mnie słowa " Jezus wzrastał w domu z Józefem i Maryją w posłuszeństwie " - szczególnie słowa w posłuszeństwie wzrastał. Jako matka mam przecież władzę rodzicielską nad moimi dziećmi i wówczas prosiłam Boga aby dał mi taką zdolność, umiejętność takiego właśnie wychowywania, sprawowania władzy nad moimi dziećmi aby one wzrastały...Aby moje dzieci w posłuszeństwie nam jako rodzicom, miały doświadczenie wzrastania - Jak Jezus żyjący z domu z Józefem i Maryją - a nie ograniczania. Dziś usłyszałam wiele przykładów, jak mogę i powinnam dać możliwość wzrastania moim dzieciom... dziękuję Ci Panie za te dzisiejsze słowa skierowane prosto do mojego serca, udziel mi łaski abym umiała je realizować w codzienności Amen.

Imię - Kasia
Wspólnota - SNE Gliwice Sośnica
Świadectwo - Słuchając konferencji o przebaczeniu uzmysłowiłam sobie, że dotąd przebaczyłam wielokrotnie wielu ludziom - poza sobą. Wprawdzie wymawiałam nie raz słowa przebaczenia sobie samej, lecz zdałam sobie sprawę, że mimo to hoduję wewnątrz siebie nieustanną nienawiść do siebie za to, że nie jestem taka, jaka mogłabym i chciałabym być; że zmarnowałam szanse i talenty oraz czas, którego już nie odzyskam. Modliłam się za wielu ludzi, a za siebie najmniej, bo nie czułam się tego godna. Zrozumiałam, że karzę się cierpieniem za to, że nie spełniam swoich oczekiwań i oczekiwań innych ludzi. Podczas modlitwy przebaczenia skupiłam się na wybaczaniu sobie tego, że nie jestem taka, jak tego od siebie oczekuję, i wybaczałam sobie wszystkie stracone szanse oraz prosiłam Boga o odcięcie tego odwiecznego rozpamiętywania dawnych rzeczy. Prosiłam Boga aby stwarzał mnie na nowo. Wypowiadałam słowa miłości do samej siebie na wzór miłości Boga do mnie. Pozwoliłam sobie być taką, jaką jestem. Odczułam dużą ulgę, także w ciele. Dręczący mnie niepokój i nieumiejętność przebywania samej ze sobą (spowodowana nienawiścią do siebie) zmieszają się z każdym dniem. Bóg uzdrowił kolejną część mnie. Zaskoczył mnie tym, jak pokazał mi sam, co wymaga u mnie uleczenia. Chwała Mu za to.