Schola dziecięca podczas mszy świętych dla rodzin

Od najbliższej niedzieli chcielibyśmy, aby ruszyła schola dziecięca posługująca podczas naszych mszy świętych dla rodzin. Rodziców prosimy, by chętne dzieci przywieźć na próbę zawsze 15 minut przed rozpoczęciem mszy świętej oraz o puszczenie w domu proponowanych piosenek na daną niedzielę. Jesteśmy w trakcie tworzenia śpiewnika, który będzie stanowił bazę utworów wykorzystywanych podczas tych liturgii tak, aby młodsi śpiewacy mogły się ich nauczyć na pamięć i z łatwością włączać się w śpiew. 

Przypominamy, że ze względu na Pierwszą Komunię Świętą z bojszowskim kościele najbliższa msza święta dla rodzin (08.05.2022r.) rozpocznie się pół godziny później, czyli o godzinie 12:30. Dzieci chętne do scholi zapraszamy więc na 12:15.

Zależy nam, by był to czas wspólnego uczestniczenia z dziećmi podczas niedzielnych mszy świętych. Pragniemy, aby poprzez angażowanie się całych rodzin, liturgia stawała się dla nas prawdziwie żywa, budująca i była czasem spotkania z naszym Panem również dla dzieci. Dlatego zachęcamy rodziców, by zgłaszać chęć angażowania się zarówno w liturgię jak i organizację czasu po mszy świętej. W tej sprawie prosimy o kontakt z Ireną Lasończyk-Trzcińską i.trzcinska.sne(at)gmail.com (liturgia) i Anią Gabrysiak a.gabrysiak.sne(at)gmail.com (czas po mszy świętej). Jeśli Wasza rodzina jeszcze nie posługiwała, zachęcamy do kontaktu 😃.

Po mszy świętej zapraszamy do świetlicy w Bojszowie.

Dzieci są zaproszone do wielbienia Pana grzechotkami, tamburynami.

Dzieci i rodziców prosimy o osłychanie, nauczenie się proponowanych piosenek na najbliższą mszę świętą: