Skauci Króla – zbiórka

Serdecznie zapraszamy do Bojszowa na zbiórkę Skautów Króla w najbliższą niedzielę, tj. 19.12, na 13:15 (zaraz po mszy świętej dla rodzin. Rozpoczniemy od wspólnego obiadu, który będzie dla nas stanowił mini wigilię, o życzenia oczywiście nie zapominając. Prosimy o przyniesienie darów stołu.

Ważna informacja dla rodziców. Jest dostępnych kilka używanych mundurów. Będzie możliwość przymierzenia ich na najbliższej zbiórce i wzięcia ze sobą do domu. Koszt to 50zł.

Prosimy, by na każdą zbiórkę zabierać ze sobą zeszyt skautowy i podstawowe przybory szkolne.

Rodziców chętnych zaangażować się w posługę dzieciom w ramach Skautów Króla prosimy oraz wszelkie pytania prosimy kierować do komendant Szczepu pwd Magdaleny Piszczek na adres mailowy m.piszczek.sne(at)gmail.com.

Poniżej zdjęcia z poprzedniej zbiórki (z dnia 05.12.2021r.). Choć nadal jesteśmy osłabieni liczbowo kwarantannami, nie poddajemy się!

Czuwaj!
Dobre Wino
Marta

Oddzielająca szyba

Moim doświadczeniem duchowym ostatniego czasu jest gruba szklana ściana. Coś jak w niektórych limuzynach w amerykańskich filmach. Wbrew może pierwszym skojarzeniom to jest doświadczenie bardzo

Czytaj całość »
Dobre Wino
ks. Jarek

Sekwencja o Duchu Świętym

W tym roku  modliłem się w czasie nowenny (i zachęcałem innych) tekstem Sekwencji o Duchu Świętym. Modliłem się śpiewając, no bo wiadomo: „kto śpiewa…”. Ale

Czytaj całość »