SZKOŁA   NOWEJ   EWANGELIZACJI   JEZUSA   ZMARTWYCHWSTAŁEGO   GLIWICE

Świadectwa z kursów Kana Galilejska

Świadectwa uczestników kursu Kana Galilejska (01-03.07.2016)

Na kursie doznałam uzdrowienia mojej niemocy w stawianiu siebie na równi z innymi ludźmi. Na Mszy Świętej czułam jak Pan prostuje moją postawę. Na modlitwie wstawienniczej czułam jak Pan prostuje mnie duchowo.
Po kursie będę bardziej stanowczo dbała o czystość i o utrzymanie wyprostowanej sylwetki, zwłaszcza duchowej. Będę dumna tego, że jestem sobą. Już jestem! Chwała Panu!
Ewa

Bóg dotknął mojego serca i tchnął we mnie nowe siły, aby radzić sobie z obecnymi i przyszłymi trudnościami.
Po kursie więcej czasu poświęcę mojej relacji z Bogiem. Ale też na tej ludzkiej płaszczyźnie dostrzegłem kilka rzeczy, które łatwo mogę poprawić. To był dla mnie bardzo ważny i udany czas.
Karol

Na tym kursie Bóg pomógł mi o wiele lepiej poznać mojego chłopaka. O wielu kwestiach już rozmawialiśmy wcześniej, ale dobrze, że mieliśmy też okazje poruszyć kwestie wiary oraz razem się pomodlić. Mam nadzieję, że po kursie lepiej będziemy podchodzić do drobnych codziennych sprzeczek. Ja postaram się myśleć o tym czego się nauczyliśmy. Bardzo fajny kurs, polecam.
Kasia

Bóg wlał w moje serce miłość na adoracji, czułam, jak “wpompował” On w moje serce tę Miłość. Odczułam to poprzez silne bicie serca rozchodzące się po klatce piersiowej. Po kursie chcę z narzeczonym dalej dbać o relację, przegadać różne rzeczy, przepracować. Chcę w małżeństwie “trzymać z nim sztamę” i oczywiście z Bogiem.
Gosia

Przejdź do strony KURS KANA GALILEJSKA

Przeczytaj również ŚWIADECTWA Z KURSÓW SNE

image
Kana Galilejska 02.2016
image
Kana Galilejska 04.2015
image
Kana Galilejska 05.2014