W Bożym kluczu 2023

Czy kiedykolwiek budzisz się z myślą: „Mogę dzisiaj odbić się, odkuć od tego co mnie niszczy i odciąga od Bożego planu, że mogę pozytywnie otworzyć się i „naładować” Jego mocą i obecnością”?

Czy budzisz się z myślą, że mogę odrzucić, obalić to co ciemne, budzące zwątpienie, to co nie nadaje właściwego tempa i wzrostu, a ciągnie w przepaść i w dół?

Jesteś gotowy na przełomy?

Czas wyciągnąć odpowiedni klucz i POZAMYKAĆ drzwi przed fałszem, klęskami, które mówią, że nie wychodzisz dobrze z tego roku.

Czas na wewnętrzne ożywienie i zryw do Bożego ataku!

Czas, aby z odwagą odwrócić głowę od porażek i spojrzeć w cudowne optymistyczne horyzonty, Boże drzwi, perspektywy.

Oczekujesz ich?

Jesteś gotowy odbić się w górę?

Jesteś gotowy, aby zobaczyć pełny obraz, który maluje Bóg?

Jesteś gotowy na przełom kiedy twoja cierpliwość się kończy, bo myślisz, że nie masz już nic i straciłeś wszystko?

Więc wychodź z trybu uśpienia i wchodź w tryb twórczy, zerwij wszelkie więzi z wrogiem, szatanem, który atakował kiedy byłeś w jego złym zasięgu życia, otwieraj się na Jezusa-Pana twojego działania.

Nie daj się przygnieść, nie daj się zgasić, nie daj się pozbawić nowych perspektyw.

Bóg wręcza Ci dziś nowy pęk kluczy. 

To dzięki nim będziesz w stanie otworzyć drzwi do różnych, przepięknych i ważnych miejsc. Bóg wręcza ci nowe i różnorodne klucze. A każdy klucz będzie dopasowany do tych jedynych, konkretnych drzwi. Bez nich nie wejdziesz do środka, a jakiekolwiek włamanie nie wchodzi w grę i nie stanowi rozwiązania.

Nie wszyscy dostaną te same, JEDNAKOWE klucze, ale dobrze i z potencjałem wykorzystaj te swoje. I pamiętaj tylko: Wszechmogący Bóg może otworzyć DZRZWI DO WNĘTRZA, serca ludzi, tylko On jest w stanie wniknąć w głąb różnych sytuacji, konfliktów zrozumieć je i przyjąć, bo tylko On nawet te najbardziej zamknięte i pałające gniewem otwiera na oścież.

Dobre Wino
Redakcja

Podsumowanie roku 2022 cz. 4

Msze święte dla rodzin Już od lipca 2021 roku systematycznie widzimy się w Bojszowie, gdzie ksiądz Jarek robi wszystko, byśmy mogli uczestniczyć pełnymi rodzinami w

Czytaj całość »
Dobre Wino
Redakcja

Podsumowanie roku 2022 cz.3

Rok 2022 nie był łatwym rokiem dla diakonii kursowej. To pierwszy rok po  przerwie spowodowanej pandemią, kiedy wreszcie można było wznowić organizację spotkań większej ilości

Czytaj całość »
Dobre Wino
Redakcja

Podsumowanie roku 2022 cz.2

Na naszym kanale youtubowym Dotyk Boga można było zaobserwować codzienny ruch dzięki serii krótkich, porannych rozważań z liturgii dnia pt. Nauczania Domowe prowadzonych niestrudzenie przez ks.

Czytaj całość »