Wieczór Uwielbienia i Uzdrowienia

Z radością chcemy Wam przekazać, że po jeszcze w tym roku kalendarzowym spotkamy się na Wieczorze Uwielbienia i Uzdrowienia. Już 09.12.2022r., zapraszamy do kościoła pw. Chrystusa Króla w Gliwicach przy ul. Okrzei 31, gdzie wspólną modlitwę rozpoczniemy od Eucharystii.

Ramowy plan spotkania spotkania:

18:00 msza święta oraz modlitwa uwielbienia i uzdrowienia

20:30 zakończenie 

Z pewnością niektórzy zauważą, że zmieniliśmy nazwę tego wydarzenia. W naszych sercach jest uwielbienie, staramy się nim żyć i zarażać tym sposobem modlitwy. Wiemy też, że w momencie, gdy skupiamy się na Jezusie i Jego uwielbiamy, dokonują się największe cuda. Pragniemy, by każdy już czytając tylko ogłoszenie, miał chęć przybyć na to spotkanie, by skupić się na tym, Który jest Dawcą, a nie tylko na darze, jakim jest uzdrowienie. Wierzymy ogromnie, że gdy Boga postawimy na pierwszym miejscu, On reszty dokona, gdyż jak sam mówi:

„Jestem bowiem świadomy zamiarów, jakie zamyślam co do was – wyrocznia Pana – zamiarów pełnych pokoju, a nie zguby, by zapewnić wam przyszłość, jakiej oczekujecie.
Będziecie Mnie wzywać, zanosząc do Mnie swe modlitwy, a Ja was wysłucham.”
Jr 29,11-13
Dobre Wino
Redakcja

Nie na mojej zmianie

Kurs Nowe Życie – Cork, Listopad 2022  Nasze FIAT Wspólnota SNE Cork działa w Irlandii od dwóch lat. Rok 2022 okazał się wyjątkowo owocny, gdyż

Czytaj całość »
Dobre Wino
Iwona

Czy jestem sługą?

„Jesteśmy nieużytecznymi sługami. Wykonaliśmy to, co było naszą powinnością.” Łk 17,10b Ten fragment nieustannie wraca nie tylko w czytaniach z dnia, ale i w moim

Czytaj całość »