WSPIERAMY SZPITAL W GLIWICACH

Od kilku tygodni udaje nam się robić coś WIELKIEGO! Dołączyliśmy się do zbiórki dla gliwickiego szpitala, który walczy z Covidem. Ogromnie dziękujemy za wszystkie dary i wsparcie, którego już udzieliliście.

Do szpitala dostarczyliśmy: mydło w płynie, ręczniki papierowe, chusteczki nawilżane, papier toaletowy, ręczniki frotte, szampony, maszynki jednorazowe do golenia, dezodoranty, oliwki dla dzieci, pianki do golenia, gąbki, pianki do pielęgnacji ciężko chorych pacjentów i podkłady jednorazowe oraz wodę. Dodatkowo zostały zakupione obiady dla personelu na cały miniony miesiąc.

Ilość przyniesionych darów (piżam, poszewek oraz ręczników) przekroczyła nasze oczekiwanie i obecnie zbieramy tylko medyczne pianki do mycia ciała bez użycia wody i podkłady jednorazowe.

Gdyby ktoś chciał złożyć darowiznę na potrzeby gliwickiego szpitala, może to zrobić wpłacając pieniądze na konto specjalnie z tą myślą założone:

Nr rachunku 02 1140 2004 0000 3102 8066 7450

Dziękujemy:
– księdzu proboszczowi, Jackowi Orszulakowi, za ogłoszenie zbiórki.
– Caritas działającej przy parafii p.w. Chrystusa Króla za otrzymane od nich dary,
– osobom, które pomagały w pakowaniu, podpisywaniu i przewożeniu darów do szpitala,
– za każdy przelew.

Dobre Wino
ks. Jarek

Covidowe zamyślenia

Właśnie wychodzę z izolacji związanej z covidem. Pan zgodnie z obietnicą przeprowadził przez ciemną dolinę, która nie była aż tak ciemna w moim przypadku i

Czytaj całość »
Dobre Wino
Mariola Nastula

Sara

Zatrzymała mnie Saraj i jej historia. Znasz ją? Na pewno, bo to głośna sprawa. Choć wydarzyła się przed tysiącami lat, wciąż o niej głośno. Często

Czytaj całość »