WSPIERAMY SZPITAL W GLIWICACH

Od kilku tygodni udaje nam się robić coś WIELKIEGO! Dołączyliśmy się do zbiórki dla gliwickiego szpitala, który walczy z Covidem. Ogromnie dziękujemy za wszystkie dary i wsparcie, którego już udzieliliście.

Do szpitala dostarczyliśmy: mydło w płynie, ręczniki papierowe, chusteczki nawilżane, papier toaletowy, ręczniki frotte, szampony, maszynki jednorazowe do golenia, dezodoranty, oliwki dla dzieci, pianki do golenia, gąbki, pianki do pielęgnacji ciężko chorych pacjentów i podkłady jednorazowe oraz wodę. Dodatkowo zostały zakupione obiady dla personelu na cały miniony miesiąc.

Ilość przyniesionych darów (piżam, poszewek oraz ręczników) przekroczyła nasze oczekiwanie i obecnie zbieramy tylko medyczne pianki do mycia ciała bez użycia wody i podkłady jednorazowe.

Gdyby ktoś chciał złożyć darowiznę na potrzeby gliwickiego szpitala, może to zrobić wpłacając pieniądze na konto specjalnie z tą myślą założone:

Nr rachunku 02 1140 2004 0000 3102 8066 7450

Dziękujemy:
– księdzu proboszczowi, Jackowi Orszulakowi, za ogłoszenie zbiórki.
– Caritas działającej przy parafii p.w. Chrystusa Króla za otrzymane od nich dary,
– osobom, które pomagały w pakowaniu, podpisywaniu i przewożeniu darów do szpitala,
– za każdy przelew.

Dobre Wino
Redakcja

Podsumowanie roku 2020 cz.2

Kontynuujemy podsumowanie naszej działalności Gdy zostałem poproszony, aby podsumować rok pomyślałem, że to był dziwny lecz owocny rok. W pierwszej kolejność z rzeczy dla mnie

Czytaj całość »
Dobre Wino
Redakcja

Podsumowanie roku 2020

Przedstawiamy pierwszą część działalności w 2020 roku Z pewnością rok 2020 będzie należał do wyjątkowych i wszystkim na długo zapadnie w pamięć. Mam nadzieję, że

Czytaj całość »
Dobre Wino
Robert Krawczyk

Dobre Wino

Marka sama w sobie Otworzywszy niedawno drzwi spiżarni, zapytałem jednego ze swoich znajomych czy lubi wino? Odpowiedział, że owszem, ale jeśli już, to tylko dobre.

Czytaj całość »