Zapisy – kurs dla małżeństw – Powrót do Kany 15-17.10.2021 r.

Kurs dla małżeństw “Powrót do Kany”

To kurs, na który zapraszamy małżeństwa pragnące odświeżyć swoją relację z Bogiem i ze sobą. Jeśli jesteście już jakiś czas w małżeństwie i doświadczyliście w nim Bożego działania, a teraz  znów pragniecie, by razem spotkać Jezusa – to zaproszenie jest dla Was. 

Po pierszym cudzie dokonanym w Kanie Galilejskiej, Jezus ponownie tam wraca. Wy też możecie  powrócić do Kany i zatrzymać się przy  Nim. Móc  doświadczyć na nowo  mocy Jego błogosławieństwa i ponownie odkryć swoje powołanie do małżeństwa. Jeśli czujecie się zagubieni w ilości obowiązków, trosk i problemów w wszym małżeństwie, to zapraszamy do wzięcia udziału w tym kursie.

Kurs tylko dla par małżeńskich – musicie być razem

Należy ze sobą zabrać Biblię, notatnik, lekarstwa na własne dolegliwości. Poza tym otwarte serce i duże pragnienie.

Przygotujcie się na intensywnie przeżyty czas – zapraszamy!

Kiedy:
15-17.10.2021 r.

Gdzie:
Tarnowskie Góry

Koszt:
210 zł OD OSOBY dorosłej

Opieka nad dziećmi:
Zapewniamy

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy:
m.nastula.sne(at)gmail.com

Odpowiedzialny za kurs:
Mariola Nastula

REGULAMIN:

 1. Dziękujemy za wyrażenie chęci uczestnictwa w naszym kursie. Informujemy, że zgłoszenie jest ważne dopiero po wpłaceniu zadatku/opłaty (wartość zadatku i dane do wpłaty podajemy również w wiadomości potwierdzającej otrzymanie zgłoszenia).
 2. Zadatek należy wpłacić po otrzymaniu wiadomości o wpłynięciu zgłoszenia. Termin wpłaty upływa w dniu zamknięcia zapisów – zapisy zamykamy na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu lub po wyczerpaniu miejsc. Informację o zakończeniu zapisów umieszczamy każdorazowo na naszej stronie.
 3. Jeśli wpłaciłeś zadatek, lecz musisz zrezygnować z uczestnictwa w kursie, zwrócimy Ci zadatek jedynie wtedy, gdy zgłosisz nam swoją rezygnację w terminie nie krótszym niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu (czyli do zakończenia zapisów).
  Jeśli zgłosisz swoją rezygnację po zakończeniu zapisów, Twój zadatek nie zostanie zwrócona.

OŚWIADCZENIE:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie i celach podanych poniżej.

Klauzula informacyjna:
Zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2018 poz.1000) informujemy, że Administratorem Danych Osobowych zebranych na formularzach zgłoszeniowych na stronie www.snegliwice.org jest Zarząd Stowarzyszenia Katolickiego Szkoła Nowej Ewangelizacji Jezusa Zmartwychwstałego Oddział Gliwice, 44-102 Gliwice, ul. Toszecka 36A

 1. Dane osobowe zebrane na formularzach zgłoszeniowych dotyczących kursów organizowanych przez Stowarzyszenie Katolickie – Szkoła Nowej Ewangelizacji Jezusa Zmartwychwstałego Oddział Gliwice są wykorzystywane wyłącznie w celach organizacyjnych związanych z przeprowadzeniem kursu.
 2. Zebrane dane osobowe nie są przetwarzane i udostępniane w żadnym innym celu, poza celem wymienionym w pkt. 1.
 3. Po zakończeniu i rozliczeniu kursu, pozyskane dane są każdorazowo usuwane z systemu informatycznego strony www.snegliwice.org.
 4. Osoba podająca dane ma prawo dostępu do nich oraz zgłaszania wszelkich zmian i zastrzeżeń.
 5. Administrator Danych Osobowych jest zobowiązany do zawiadomienia o każdorazowej zmianie celu przetwarzania zebranych danych osobowych i uzyskania zgody osób, których dane dotyczą, na inny niż w/w cel przetwarzania danych.
 6. Podanie danych osobowych nie narusza praw i wolności osoby, której dotyczą i jest niezbędne do zrealizowania formalności związanych z organizacją kursu.

Zapisy na kurs

  Nazwisko Męża*

  Imię Męża *

  Data urodzenia Męża *

  Nazwisko Żony*

  Imię Żony*

  Data urodzenia Żony *

  Miejscowość *

  Email *

  Tel. kontaktowy *

  Wspólnota *

  Animator (SNE) lub ks. opiekun wspólnoty Mąż*

  Udział w kursach SNE Mąż*

  Animator (SNE) lub ks. opiekun wspólnoty Żona*

  Udział w kursach SNE Żona*


  * Akceptuję warunki regulaminu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacyjnych związanych z przeprowadzeniem kursu przez Stowarzyszenie Katolickie Szkoła Nowej Ewangelizacji Jezusa Zmartwychwstałego Oddział Gliwice.

  Dobre Wino
  Marta

  Ratunek

  Dziś Pan Bóg obiecuje nam ratunek ❤️. „Na pustyni całe zgromadzenie Izraelitów zaczęło szemrać przeciw Mojżeszowi i przeciw Aaronowi. Izraelici mówili im: «Obyśmy pomarli z

  Czytaj całość »
  Dobre Wino
  Katarzyna Matóg

  Latarnicy

  I znowu był pierwszy września. Jest to data szczególna, przesycona mnóstwem wspomnień, radości i łez. Oczywiście chodzi o pierwszy dzień szkoły. Jako, że zbliża się

  Czytaj całość »