Zbiórka Skautów Króla – podsumowanie

Na zbiórce 22.05.2022r. Skauci Króla mogli sobie przypomnieć punkty kerygmatu podczas zaplatania bransoletek survivalowych. Od lutowych zbiórek mówiliśmy o miłości Boga, zgubnym wpływie grzechu, Zbawczej Krwi Chrystusa doprowadzając dzieci do tej właśnie decyzji oddania życia Jezusowi. Ostatnia zbiórka była niejako klamrą zamykającą i podsumowującą 4 miesiące formacji.

Rodziców chętnych zaangażować się w posługę dzieciom w ramach Skautów Króla oraz wszelkie pytania prosimy kierować do komendanta Szczepu dh. Mikołaja Gabrysiaka na adres mailowy m.gabrysiak.sne(at)gmail.com.

Kolejna zbiórka odbędzie się 05.06.2022r. o godzinie 14:00 w Bojszowie (po mszy świętej dla rodzin), na której rozpoczniemy omawiać prawa skautowe.

Czuwaj!
Dobre Wino
Marta

Oddzielająca szyba

Moim doświadczeniem duchowym ostatniego czasu jest gruba szklana ściana. Coś jak w niektórych limuzynach w amerykańskich filmach. Wbrew może pierwszym skojarzeniom to jest doświadczenie bardzo

Czytaj całość »
Dobre Wino
ks. Jarek

Sekwencja o Duchu Świętym

W tym roku  modliłem się w czasie nowenny (i zachęcałem innych) tekstem Sekwencji o Duchu Świętym. Modliłem się śpiewając, no bo wiadomo: „kto śpiewa…”. Ale

Czytaj całość »