Zmiana komendanta naszego Szczepu Skautów Króla

Rozkazem Komendanta Głównego SK hm. Pawła Chwiłkowskiego pwd. Magdalena Piszczek z dniem dzisiejszym została odwołana z pełnionej do tej pory służby w roli komendanta naszego szczepu nr 4.
 
Za poświęcony czas, siły, finanse; za serce, które włożyłaś w tworzenie i prowadzenie Skautów Króla, za chęć i determinację, by formować wspólnotowe dzieci; za każdą zbiórkę, szkolenia, warsztaty i obozy z całego serca dziękujemy Ci Madziu. Bez Ciebie SK 4 nie istniałby przy SNE Gliwice.
 
W tym miejscu pragniemy podziękować również dh Leokadii Klupś za współtworzenie szczepu SK4. Mimo, że jako jedyny instruktor nie miałaś podstawowej motywacji – swoich dzieci w Skautach Króla, Twoja działalność na rzecz najmłodszych skautów oraz niekończące się pokłady ciepła i cierpliwości były ogromnym błogosławieństwem dla naszych rodzin.
 
PS. Madzia została odwołana z pełnionej funkcji na własną prośbę 😉.
Dobre Wino
Redakcja

Podsumowanie roku 2023 w punktach

Podsumowując w punktach. Organizowaliśmy, współorganizowaliśmy lub uczestniczyliśmy w roku 2023 w poniższych wydarzeniach: Przystań SNE – 10 spotkań, msze święte dla rodzin w Bojszowie, bal

Czytaj całość »