Edukacja finansowa CROWN

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: m.comi.sne(at)gmail.com

Edukacja finansowa CROWN w przystępny sposób przedstawia to, co Pismo Święte mówi na temat zarządzania finansami i błogosławieństwa Bożego w tej dziedzinie.

Podczas kursu stajemy przed możliwością poznania lub przypomnienia sobie ponadczasowych zasad, które Bóg nam pozostawił w Swoim Słowie dla naszego pożytku i Jego Chwały.

Chcesz uporządkować swoje finanse i nauczyć się oszczędzać? Zmagasz się z długami, które spłacasz już od kilku lat i końca nie widać? Pragniesz nauczyć się planowania wydatków i budżetu? Zapraszamy Cię na KURS FINANSOWY CROWN!

Poprzez studium Pisma Świętego, poznasz metody radzenia sobie z finansami, które stosowane są od lat. Dzięki praktycznym zadaniom z Podręcznika Uczestnika, utrwalisz zdobytą wiedzę i nauczysz się ją stosować w praktyce, a spotkania małej grupy pozwolą rozwiać wszelkie wątpliwości i zadać nurtujące Cię pytania.

Materiały, z których korzystamy podczas kursów to między innymi:
„Twoje pieniądze się liczą”
„Podręcznik Uczestnika kursu CROWN”
„Zeszyt zastosować praktycznych”

Wszystkie te książki posiadają Imprimatur nr 3571/D/2013, udzielone przez Warszawską Kurię Metropolitalną.

Kurs CROWN to cykl 10 spotkań odbywających się raz w tygodniu i trwających ok. 2 godzin. Formacja ta wymaga również poświęcenia czasu w domu (codziennie ok. 20 min).