Bal w Pałacyku Leśnym

16.01.2022 jak Bóg da, i jak już było sygnalizowane, po mszy świętej o 12.00 przemieścimy się do Łączy do Pałacyku Leśnego (zaraz na początku wsi po prawej stronie). Tam będzie posiłek – bogracz i herbata. I tu ważna sprawa!!! Do niedzieli 09.01 zadeklarujcie się kto będzie na tym posiłku. 

Składamy się po 50 zł od rodziny – to na posiłek i wynajem sali (po znajomości).
 
Po posiłku kolędowanie: każda rodzina niech sobie przygotuje jedną kolędę. Ale zmuszać nie będziemy. Jak ktoś nie czuje się na siłach to będzie słuchał i tyle. Będzie też jury! A jakże; i nagrody. Można grać, śpiewać solo i w rodzinie – byle chwalić Pana.
No a potem bal karnawałowy!!! Dzieci się przebierają, dorośli jak chcą (poczujmy się trochę dziećmi 🙂 ). 
Ciastka, ciasta, sałatki, napoje – kto co może niech przyniesie i będziemy się dzielić (ja poproszę jak kto może, o makówki, ale na wodzie, nie na mleku). Jak ktoś ma doświadczenie w tego typu imprezach i chciałby się podzielić tym doświadczeniem albo sprzętem (rzutnik, nagłośnienie itp), to zgłaszajcie się do Ani (a.gabrysiak.sne(at)gmail.com). Zróbmy to razem.

Błogosławię i już się cieszę na 16go! 3majcie się nieba. Ks. Jarek 

Dobre Wino
Redakcja

Podsumowanie roku 2021 cz. 1

Służba małżeństwom W mijającym roku zakończyliśmy prawie roczną formację małżeńską dla wspólnoty w Krakowie. Rozpoczęliśmy spotkanymi na żywo, a później niestety trzeba było korzystać z

Czytaj całość »
Dobre Wino
Aneta Skibińska

Cóż chcesz, abym ci uczynił?

1.01.2022r. – rozpoczął się kolejny nowy rok. Przyszło nowe, nieznane, jeszcze nie zabrudzone pierwszą porażką, nieokraszone cierpieniem, niewygodą życia czy czyjąś krzywdą wobec nas. A

Czytaj całość »