SNE w Gliwicach

Spotkania odbywają się w każdy piątek; godzina 19:15
Miejsce:
kościół p.w. św. Jacka
Gliwice – Sośnica, ul. Przedwiośnie 1
(jak dojechać)
Opiekun: ks. Artur Sepioło
Odpowiedzialny: Marek Sikora

Kontakt: m.sikora.sne(at)gmail.com

Młodzi SNE

Spotkania odbywają się w każdy piątek; godzina 19:15
Miejsce: kościół p.w. św. Jacka
Gliwice – Sośnica, ul. Przedwiośnie 1 (jak dojechać)
Opiekun: ks. Łukasz Meinert Odpowiedzialny: Klaudia Wawrzyczek Kontakt: k.wawrzyczek.sne(at)gmail.com

Gliwice Zatorze

Spotkania odbywają się w każdy piątek; godzina 19:15
Miejsce:
kościół p.w. Chrystusa Króla
Gliwice, ul. S. Okrzei 31
(jak dojechać)
Opiekun: ks. Jarek Zawadzki  Odpowiedzialny: Janusz Wójcik
Kontakt: j.wojcik.sne(at)gmail.com

Kietrz

Spotkania odbywają się w każdą środę; godzina 18:45
W I środę miesiąca Msza Św., w pozostałe – spotkania na plebanii.
Miejsce: parafia p.w. św. Tomasza
Kietrz, pl. bpa Konrada (jak dojechać)

Opiekun: ks. Krzysztof Niebudek Odpowiedzialny: Andrzej Stugiewicz Kontakt: a.stugiewicz.sne(at)gmail.com

Kleszczów

Spotkania odbywają się w każdy wtorek; godzina 18:45
Miejsce: kościół p.w. Matki Bożej Różańcowej
Kleszczów, ul. Dworcowa 1
(jak dojechać)
Opiekun: Czesław Hensel MI Odpowiedzialny: Mariusz Machula
Kontakt: m.machula.sne(at)gmail.com

Knurów

Spotkania odbywają się w każdy wtorek; godzina 19:00
Miejsce: dom katechetyczny parafii p.w. św. Cyryla i Metodego
Knurów, ul. Niepodległości 1 (jak dojechać)
Opiekun: ks. Mirosław Pelc Odpowiedzialny: Paweł Piszczek
Kontakt: p.piszczek.sne(at)gmail.com

Lubliniec

Spotkania odbywają się w każdą środę; godzina 19:00
I środa: Modlitewno-formacyjne, Salka;
II środa: Małe grupy, w domach
III środa: uwielbienie w kościele przed Najświętszym Sakramentem
IV środa: Modlitewno-formacyjne, Salka

Miejsce: salka i kościół parafii p.w. św. Mikołaja
Lubliniec, ul. św. Mikołaja 1 (jak dojechać)

Opiekun: ks. Krzysztof Ruciński Odpowiedzialny: Sławomir Paszko
Kontakt: s.paszko.sne(at)gmail.com

Pyskowice

Spotkania odbywają się w każdy czwartek; godzina 19:00
Miejsce: dom katechetyczny parafii p.w. MB Nieustającej Pomocy
Pyskowice, ul. Kolejowa 10 (jak dojechać)
Opiekun: ks. Marcin Kutek Odpowiedzialny: Tomasz Jaworski
Kontakt: t.jaworski.sne(at)gmail.com

Racibórz

Spotkania odbywają się w Pogrzebieniu w każdy I i III wtorek miesiąca o godz. 19:00 w Oratorium.
Miejsce: kościół p.w. św. Bartłomieja Apostoła
Pogrzebień, ul. Brzezka 4a (jak dojechać)
Odpowiedzialny: Piotr Sepioło
Kontakt: p.sepiolo.sne(at)gmail.com

Smolnica

Spotkania odbywają się w co drugi czwartek; godzina 19:00
Miejsce: kościół p.w. św. Bartłomieja Smolnica, ul. Kościelna 1 (jak dojechać) 
Opiekun: ks. Korneliusz Matauszek Odpowiedzialny: Maciej Głuchowski Kontakt: m.gluchowski.sne(at)gmail.com

Tarnowskie Góry

Spotkania odbywają się w czwartki, godzina 18:45
Miejsce:
kaplica parafii p.w. Matki Bożej Sprawiedliwości i Miłości Społecznej Tarnowskie Góry, ul. Opatowicka 112 (jak dojechać)
Opiekun: ks. Mateusz Batóg Odpowiedzialny: Gabriela Dziedzic Kontakt: g.dziedzic.sne(at)gmail.com

Toszek

Spotkania odbywają się raz w miesiącu w poniedziałek, godzina 19:00 Miejsce: parafia p.w. św. Katarzyny Aleksandryjskiej Toszek, ul. Zamkowa 1 (jak dojechać)
Opiekun: ks. Adam Koppel Odpowiedzialny: Piotr Mostowski
Kontakt: p.mostowski.sne(at)gmail.com

Zabrze św. Wojciech

Spotkania odbywają się w każdą II i IV środę miesiąca, godzina 19:30 Miejsce: salki przy parafii p.w. św. Wojciecha Zabrze, ul. Heweliusza 4 (jak dojechać)
Opiekun: ks. Andrzej Skolik Odpowiedzialny: Tomasz Pietrzykowski Kontakt: t.pietrzykowski.sne(at)gmail.com

Zobacz na mapie gdzie nas odnajdziesz

Jesteśmy jedną wspólnotą, która spotyka się w wielu miejscach.

Gliwice Zatorze

Spotkania odbywają się w każdy piątek
godzina: 19:15
Miejsce: kościół p.w. Chrystusa Króla
Gliwice, ul. S. Okrzei 31 (jak dojechać)

Opiekunowie: ks. Jarek Zawadzki, 
Odpowiedzialny: Janusz Wójcik
Kontakt: j.wojcik.sne(at)gmail.com