Bal Wszystkich Świętych – fotorelacja

W poniedziałek 31.10 mogliśmy uczestniczyć w Balu Wszystkich Świętych. Po prezentacji strojów świętych przeszliśmy procesyjnie do kościoła, gdzie dzieci z księżmi Markiem i Łukaszem, poprowadziły różaniec.

Bardzo miłym zaskoczeniem była dla nas ilość zainteresowanych tą inicjatywą. Dzieci przybyło około 3 razy więcej w porównaniu z zeszłym rokiem. Jury nie miało łatwego zadania wyłaniając zwycięzców najpiękniejszych strojów. Byliśmy pełni podziwu widząc kreatywność rodziców. Mogliśmy zobaczyć m.in. św. Matkę Teresę z Kalkuty, św. Katarzynę, św. Weronikę, św. Dorotę, św. Różę, św. Franciszka z Asyżu, św. Maksymiliana Kolbe, św. Faustynę, św. Jadwigę Andygawieńską, św. Jadwigę Śląską, Jozuego, Hioba i wiele, wiele innych postaci.

Dziękujemy również organizatorom: Gosi i Markowi Sikorom, Księdzu Proboszczowi, ks. Łukaszowi, ks. Markowi oraz wszystkim zaangażowanym: DJ-om, osobom, które przyniosły „co nieco”:D na wspólny stół oraz tym, którzy zostali, by posprzątać.

Dobre Wino
Redakcja

Nie na mojej zmianie

Kurs Nowe Życie – Cork, Listopad 2022  Nasze FIAT Wspólnota SNE Cork działa w Irlandii od dwóch lat. Rok 2022 okazał się wyjątkowo owocny, gdyż

Czytaj całość »
Dobre Wino
Iwona

Czy jestem sługą?

„Jesteśmy nieużytecznymi sługami. Wykonaliśmy to, co było naszą powinnością.” Łk 17,10b Ten fragment nieustannie wraca nie tylko w czytaniach z dnia, ale i w moim

Czytaj całość »