Koncert ewangelizacyjny

Już w najbliższą sobotę, tj. 27.08.2022r., będzie III Ewangelizacja Uliczna Sośnicy. To właśnie w jej trakcje chcemy zapraszać ludzi na koncert zorganizowany z myślą o nich. Rozpocznie się on po mszy świętej wieczornej, czyli około godziny 19:00 w muszli koncertowej na terenie parafii pw. św. Jacka. Serdecznie Was zapraszamy do wzięcia udziału w tym koncercie!

W najbliższy piątek spotykanie na Sośnicy jest o godzinie 18:00 (Eucharystia), a po niej idziemy do domu św. Jacka na kawkę i ciastko 🍪. Będzie to także okazja, żeby pomóc nam powycinać i dopieścić zaproszenia na wspomniany koncert.

Dobre Wino
Bogdan

Jakiś mnich?

Przypadkowo trafiłem dziś do kościoła św. Marka w Kelsterbach koło Frankfurtu. Podczas mszy świętej odczytano tylko pierwsze czytanie i Ewangelię bez psalmu, który też pominięto.

Czytaj całość »
Dobre Wino
Marta

Tęsknota

„Anioł poprowadził mnie ku bramie, która skierowana jest na wschód. I oto chwała Boga Izraela przyszła od wschodu, a głos Jego był jak szum wielu

Czytaj całość »
Dobre Wino
Iwona

Poszukiwanie mądrości

„Mistrzu, trudziliśmy się przez całą noc i nic nie złowiliśmy. Lecz na Twoje słowo zarzucę sieci.” (Łk 5,5) Szymon Piotr znał dobrze swój fach. Wiedział,

Czytaj całość »