Kurs CROWN 04.2015

Iza 🙂

Kurs Crown pobudził mnie do działania. Pozwolił mi otworzyć się
na dawanie z serca, nie tylko dziesięciny, ale i ubogim, potrzebującym.
Nauczyłam się też kontrolować wydatki i pogłębiłam relację
z żywym Bogiem w Jego Słowie.
Chwała Panu

Darek Kuźniar

 

Kurs Crowna zmienił całkowicie moje myślenie na temat podejścia do kwestii finansów. Zawsze myślałem, że pieniądze nie są dobre. Są źródłem zła. Mówiłem dzieciom, że pieniądze szczęścia nie dają. Okazało się jednak, że pieniądze są bardzo ważne dla Boga, choćby dla tego jak często w Biblii jest mowa o finansach i mogą być one dobre, służyć dobrym rzeczom. Poznałem wiele zasad dotyczących mądrości w zarządzaniu pieniędzmi, które zamierzam wprowadzić i stosować w codziennym życiu. Myślę, że systematyka w stosowaniu zasad kursu Crown przedstawionych w diagramie zawierającym opis obszarów naszej odpowiedzialności pozwoli na osiągnięcie spokoju w dziedzinie finansów, ale również w innych dziedzinach życia mojej rodziny. Serdecznie polecam i zachęcam do udziału w kursie Crowna.

Tadeusz

 

Kurs pozwolił zobaczyć jak jestem obdarowany i że powinienem lepiej troszczyć się o to co mam. Powinienem dbać o zarządzania tym co mam, co otrzymałem.

Dobre Wino
Katarzyna Matóg

Tajemniczy dobroczyńca

Święty Mikołaj jak mało który ze świętych zrobił międzynarodową karierę. Ale nie będziemy się skupiać na maskotce pewnej znanej firmy produkującej napoje gazowane, której wizerunki

Czytaj całość »