Kurs Nowe Życie – 04-05.06.2016 Zakład karny

R.

Uświadomiłem sobie, że warto być dobrym i pomagać innym ludziom, bo później to do nas wraca. Postanowiłem zmienić swoje całe życie zaczynając od podstaw: pomagać ludziom, kiedy zajdzie taka potrzeba, nie oceniać nikogo zbyt pochopnie, gdy się tego kogoś nie zna.  Ogólnie wszystko mi się podobało. Najbardziej urzekły mnie świadectwa, które były opowiadane z własnego doświadczenia . Chciałbym dodać, że w czasie całego trwania kursu, jakoś dziwnie się czułem i wtedy brało mnie na płacz. Brak wad kursu 🙂    

Jakub

Dla mnie najważniejsze było spotkanie z Panem Bogiem oraz Duchem Świętym, również to że ktoś się pomodlił nade mną. Uświadomiłem sobie, że trzeba wybaczać i dawać drugą szansę człowiekowi oraz żyć blisko  z Bogiem. Moim postanowieniem jest wstąpić do wspólnoty i oddać całe swoje życie w ręce Boga oraz spełniać wolę Pana, nie grzeszyć.

podobało  mi się podczas kursu wszystko: klimat, miłość, szacunek do bliźniego, pogoda ducha, wspólne śpiewanie.

Szymon

Najważniejsze dla mnie było spotkać się z Panem Bogiem i zacząć nowe życie. Uświadomiłem sobie, że trzeba każdemu wybaczać, żeby  być blisko z Bogiem. Postanowiłem być lepszym człowiekiem. Być z Panem Bogiem blisko, ponadto postanowiłem zmienić całe  swoje życie. 

Bardzo mi się podobały nauczania, głoszenie słowa Bożego, zjednoczenie z Duchem Świętym, wspólne śpiewanie.

Tomasz

Najważniejsze podczas kursu było dla mnie przyjęcie Pana Jezusa jako zbawiciela i oddanie siebie, aby mną kierował, przyjęcie Ducha Świętego i śpiew. Pieśni które radują serca. Wiem, że nigdy nie bylem sam i mogę zawsze wołać  Abba Ojcze, gdy się cieszę i gdy jestem smutny. Chcę pomagać innym w nawróceniu się bo wierzę, że Pan mi pomoże.

Wszystko podobało mi się na kursie i dzięki takim kursom jest dobrze. Nie podobało mi się, że tak krótko trwał.

Dobre Wino
Katarzyna Matóg

Tajemniczy dobroczyńca

Święty Mikołaj jak mało który ze świętych zrobił międzynarodową karierę. Ale nie będziemy się skupiać na maskotce pewnej znanej firmy produkującej napoje gazowane, której wizerunki

Czytaj całość »