Kurs Nowe Życie – 30-31.01.2016 Zakład karny

Adam

Kurs był bardzo dobrze prowadzony, zrozumiale i było pragnienie słuchania więcej. Najbardziej dotknęło mnie wybaczenie i zesłanie Ducha Świętego, wiara, spokój i umacnianie się ,że Bóg jest na pierwszym miejscu w moim życiu, dzięki Niemu przetrwam wszystko.  Podczas kursu umocniłem swoją wiarę, nie patrzę w tył na krzywdę jaką mi wyrządzono.

Krzysiek

Wszystko było bardzo interesujące. Te dwa dni przemówiły do mnie w 100%, że Bóg istnieje a ja wierzę w Niego całym duchem. Postanowiłem zmienić życie na lepsze tzn cofnąć alkohol, używki, imprezy i cały wolny czas poświęcić rodzinie, dzieciom. Dziękuję wszystkim z świadectwa i udowodnienie istnienia Chrystusa Boga. Dzięki.

Marek

Wrażenie na mnie zrobiło przyjęcie Ducha Świętego oraz spowiedź, do której podchodziłem około 10 lat. I nareszcie się udało !!  🙂 Amen . Postanowiłem wierzyć i wzmacniać moją wiarę w Boga.(…)

Łukasz

(…) Dotarło do mnie, że Bóg istnieje, że najwyższa pora zmienić całe życie, by być lepszym człowiekiem. Uświadomiłem sobie, że decyzja o wstąpieniu w związek małżeński z moją narzeczoną jest trafna i chcę by było wszystko po Bożemu. (…)

Marek

Dla mnie cały kurs był ważny, ale przede wszystkim ważny był fragment o przebaczeniu, ponieważ potrzebuję siłę do wybaczenia sobie i innym. Dotarło do mnie, że każdy moment jest dobry do życia z Panem Jezusem. Będę się starał wybaczać swoim bliskim tak samo jak i swoim wrogom.(…)

Dobre Wino
Katarzyna Matóg

Tajemniczy dobroczyńca

Święty Mikołaj jak mało który ze świętych zrobił międzynarodową karierę. Ale nie będziemy się skupiać na maskotce pewnej znanej firmy produkującej napoje gazowane, której wizerunki

Czytaj całość »