Msza święta dla rodzin

Najbliższa msza święta dla rodzin będzie 25.09.2022r. o godzinie 12:00 w Bojszowie w kościele pw. Wszystkich Świętych.
 
PRZYPOMINAJKA! Na wspomnianą niedzielę jesteśmy proszeni, by ubrać się bardzo odświętnie 💄💅👗: dziewczynki i kobiety najlepiej na biało, chłopcy i mężczyźni w garnitury 👔. Oczywiście w miarę możliwości – to nie ma stanowić przeszkody w uczestniczeniu we mszy świętej 😉.
 
W nowym roku szkolnym, podczas mszy świętych dla rodzin, dzieci będziemy zachęcać do uwielbiania Pana Boga nie tylko przez śpiew i flagi, ale również grę na instrumentach perkusyjnych (na tzw. przeszkadzajkach). W tym celu zakupiliśmy: marakasy, janczary, kastaniety, trójkąt, tamburyn, tonblok, deszczownica oraz największe odkrycie dla nas: bębenek imitujący dźwięk oceanu. Już się nie potrafimy doczekać 🥁😍.
 
Dzieci i dorosłych prosimy, by osłuchali się 🎧 z propozycjami muzycznymi na najbliższą naszą eucharystię.
Dobre Wino
Bogdan

Jakiś mnich?

Przypadkowo trafiłem dziś do kościoła św. Marka w Kelsterbach koło Frankfurtu. Podczas mszy świętej odczytano tylko pierwsze czytanie i Ewangelię bez psalmu, który też pominięto.

Czytaj całość »
Dobre Wino
Marta

Tęsknota

„Anioł poprowadził mnie ku bramie, która skierowana jest na wschód. I oto chwała Boga Izraela przyszła od wschodu, a głos Jego był jak szum wielu

Czytaj całość »
Dobre Wino
Iwona

Poszukiwanie mądrości

„Mistrzu, trudziliśmy się przez całą noc i nic nie złowiliśmy. Lecz na Twoje słowo zarzucę sieci.” (Łk 5,5) Szymon Piotr znał dobrze swój fach. Wiedział,

Czytaj całość »