Podsumowanie roku 2022 cz.2

Na naszym kanale youtubowym Dotyk Boga można było zaobserwować codzienny ruch dzięki serii krótkich, porannych rozważań z liturgii dnia pt. Nauczania Domowe prowadzonych niestrudzenie przez ks. Artura.

W sumie na kanale pojawiły się:

Nauczania Domowe (365 filmów),

transmisje z naszych piątkowych spotkań (10 filmów),

– 33 programy w cyklu Nauczania, w tym 2 cykle:
            Twój wewnętrzny człowiek (4 odcinki),
            Mądrość, droga doskonałości (3 odcinki).

– 33 modlitwy G2L3:
            łączny czas oglądania 12597,55,
            łączna liczba widzów: 33530 do 6.12,
            średnio 550-650 osób online na transmisji.

W drugiej połowie roku zmieniła się konwencja programu G2L3. Plan jest taki, by w ostatni wtorek miesiąca zapraszany był z naszej wspólnoty gość do programu, który razem z Łukaszem poprowadzi modlitwę. W roku 2022 takimi osobami byli: Justyna (absolwentka EBG), Mariola (Autorka Formacji Małżeńskiej), Marcin (lider diakonii muzycznej).

Owoce programów są piękne. Wiemy to po świadectwach, które otrzymujemy. Zarówno Michał jak i Łukasz starają się na bieżąco czytać je lub publikować.

Prężnie działa również nasz facebook SNE, na którym pojawiło się 284 nowych postów. Obecnie obserwuje nas 2 518 osób, natomiast facebook Dotyku Boga 24 042 i osób stale przybywa. Od lipca wznowiliśmy działalność naszego instagrama (sne_Jezusa_Zmartwychwstalego), na którym pojawiło się w tym roku 147 postów, a obserwuje nas 237 osób.

Strona internetowa

Wiele się tutaj dzieje, gdyż wiele się dzieje w naszej wspólnocie. A sekcji Aktualności pojawiło się 109 nowych wiadomości. Można było zapisać się na kilkanaście różnych inicjatyw, a w naszym blogu Dobre Wino stale pojawiają się nowe teksty.

Dobre Wino

Nasz blog Dobre Wino ma dwa lata. W drugim roku jego istnienia pojawiło się na nim 84 nowe wpisy i ujawnili się nowi autorzy, których obecnie mamy 25! Przez ten rok publikowaliśmy w następujących kategoriach: Kobiety biblijne, Historia Kościoła, Świadectwa z kursów, Instrukcja obsługi człowieka, Recenzje, Felietony, Kultura z krzyżykiem, Okiem singielki, z Garderoby.

Nowością tego roku są audiowizualne odsłony umieszczonych na blogu tekstów. Do tej pory można było wysłuchać i obejrzeć na naszym drugim kanale youtubowym SNE Gliwice 30 takich filmów, dzięki którym na nowo, po kilku latach ruszył ten kanał.

Gdy jesteśmy przy kanale youtubowym… prócz zamieszczanych filmów z Dobrego Wina, pojawiły się na nim dwa nauczania z Przystani SNE, o której więcej będzie w kolejnych wpisach. 

Dobre Wino
Redakcja

Podsumowanie roku 2022 cz. 4

Msze święte dla rodzin Już od lipca 2021 roku systematycznie widzimy się w Bojszowie, gdzie ksiądz Jarek robi wszystko, byśmy mogli uczestniczyć pełnymi rodzinami w

Czytaj całość »
Dobre Wino
Redakcja

Podsumowanie roku 2022 cz.3

Rok 2022 nie był łatwym rokiem dla diakonii kursowej. To pierwszy rok po  przerwie spowodowanej pandemią, kiedy wreszcie można było wznowić organizację spotkań większej ilości

Czytaj całość »
Dobre Wino
Redakcja

Podsumowanie roku 2022 cz.2

Na naszym kanale youtubowym Dotyk Boga można było zaobserwować codzienny ruch dzięki serii krótkich, porannych rozważań z liturgii dnia pt. Nauczania Domowe prowadzonych niestrudzenie przez ks.

Czytaj całość »