Podsumowanie roku 2022 cz.2

Na naszym kanale youtubowym Dotyk Boga można było zaobserwować codzienny ruch dzięki serii krótkich, porannych rozważań z liturgii dnia pt. Nauczania Domowe prowadzonych niestrudzenie przez ks. Artura.

W sumie na kanale pojawiły się:

Nauczania Domowe (365 filmów),

transmisje z naszych piątkowych spotkań (10 filmów),

– 33 programy w cyklu Nauczania, w tym 2 cykle:
            Twój wewnętrzny człowiek (4 odcinki),
            Mądrość, droga doskonałości (3 odcinki).

– 33 modlitwy G2L3:
            łączny czas oglądania 12597,55,
            łączna liczba widzów: 33530 do 6.12,
            średnio 550-650 osób online na transmisji.

W drugiej połowie roku zmieniła się konwencja programu G2L3. Plan jest taki, by w ostatni wtorek miesiąca zapraszany był z naszej wspólnoty gość do programu, który razem z Łukaszem poprowadzi modlitwę. W roku 2022 takimi osobami byli: Justyna (absolwentka EBG), Mariola (Autorka Formacji Małżeńskiej), Marcin (lider diakonii muzycznej).

Owoce programów są piękne. Wiemy to po świadectwach, które otrzymujemy. Zarówno Michał jak i Łukasz starają się na bieżąco czytać je lub publikować.

Prężnie działa również nasz facebook SNE, na którym pojawiło się 284 nowych postów. Obecnie obserwuje nas 2 518 osób, natomiast facebook Dotyku Boga 24 042 i osób stale przybywa. Od lipca wznowiliśmy działalność naszego instagrama (sne_Jezusa_Zmartwychwstalego), na którym pojawiło się w tym roku 147 postów, a obserwuje nas 237 osób.

Strona internetowa

Wiele się tutaj dzieje, gdyż wiele się dzieje w naszej wspólnocie. A sekcji Aktualności pojawiło się 109 nowych wiadomości. Można było zapisać się na kilkanaście różnych inicjatyw, a w naszym blogu Dobre Wino stale pojawiają się nowe teksty.

Dobre Wino

Nasz blog Dobre Wino ma dwa lata. W drugim roku jego istnienia pojawiło się na nim 84 nowe wpisy i ujawnili się nowi autorzy, których obecnie mamy 25! Przez ten rok publikowaliśmy w następujących kategoriach: Kobiety biblijne, Historia Kościoła, Świadectwa z kursów, Instrukcja obsługi człowieka, Recenzje, Felietony, Kultura z krzyżykiem, Okiem singielki, z Garderoby.

Nowością tego roku są audiowizualne odsłony umieszczonych na blogu tekstów. Do tej pory można było wysłuchać i obejrzeć na naszym drugim kanale youtubowym SNE Gliwice 30 takich filmów, dzięki którym na nowo, po kilku latach ruszył ten kanał.

Gdy jesteśmy przy kanale youtubowym… prócz zamieszczanych filmów z Dobrego Wina, pojawiły się na nim dwa nauczania z Przystani SNE, o której więcej będzie w kolejnych wpisach.