Posługa w San Francisco

Kochani!
 
Chcemy się podzielić wielką radością czyli tym co u nas… 🧐
W sierpniu wypełniliśmy wniosek ESTA (zamiast wiz) czyli autoryzację na podróż do USA! 😎💣
W październiku będziemy tam… w San Francisco z posługą!! ❤️ Będzie się działo 🔥.
 
Wylatujemy 11.10, a wracamy 22.10. W trakcie naszego pobytu będzie prowadzony kurs Nowe Życie 🔥. Lecimy na zaproszenie Małgosi Szudelski – absolwentki programu Ewangelizacji Bez Granic, liderki wspólnoty, na której zaproszenie odpowiadamy, a  także organizatorki wspomnianego kursu oraz Justyny Klimowicz, również absolwentki programu Ewangelizacji Bez Granic, a prywatnie córki Małgosi.
 
Odliczamy do wylotu naszej ekipy w składzie: ks. Jarek Zawadzki, Jacek Rojowski, Dagmara Świtacz i Łukasz Kukier. Z pewnością będziemy mogli liczyć na relację z tego czasu spędzonego za oceanem, a tymczasem prosimy o modlitwę 🕊🕊za ten kurs i przygotowującą się ekipę zarówno miejscową jak i tą dolatującą ✈️.
Dobre Wino
Bogdan

Jakiś mnich?

Przypadkowo trafiłem dziś do kościoła św. Marka w Kelsterbach koło Frankfurtu. Podczas mszy świętej odczytano tylko pierwsze czytanie i Ewangelię bez psalmu, który też pominięto.

Czytaj całość »
Dobre Wino
Marta

Tęsknota

„Anioł poprowadził mnie ku bramie, która skierowana jest na wschód. I oto chwała Boga Izraela przyszła od wschodu, a głos Jego był jak szum wielu

Czytaj całość »
Dobre Wino
Iwona

Poszukiwanie mądrości

„Mistrzu, trudziliśmy się przez całą noc i nic nie złowiliśmy. Lecz na Twoje słowo zarzucę sieci.” (Łk 5,5) Szymon Piotr znał dobrze swój fach. Wiedział,

Czytaj całość »