Pustelnia w Bojszowie

Kiedy patrzysz na naszego księdza Jarka to być może nasuwa Ci się pytanie skąd w Nim taki spokój? Odpowiedź nasuwa się sama – dzięki bliskiej relacji z Bogiem. O tą bliską relację łatwiej kiedy mieszka się z dala od rozproszeń, w spokojnej wsi, otoczony przyrodą…
 
I właśnie to chcemy Ci zaproponować :). Jeśli marzy Ci się, aby poprzebywać z Panem Bogiem na łonie przyrody albo zwyczajnie chcesz odpocząć od miejskiego zgiełku i naładować baterie to mamy dla Ciebie propozycję – dom w Bojszowie! 
Bojszów to niewielka wieś położona w powiecie gliwickim, w gminie Rudziniec. We wsi tej, w domu wynajmowanym przez naszą Wspólnotę, mieszka na co dzień ks.Jarek i serdecznie zaprasza każdego członka naszej Wspólnoty do spędzenia kilku dni w tym miejscu.
 
Do dyspozycji gości przeznaczony jest parter domu gdzie znajduje się kuchnia (wspólna z księdzem), 2 pokoje oraz łazienka. W jednym pokoju są dwie rozkładane wersalki a w drugim jedna. Na miejscu jest pościel. W kuchni można korzystać ze wszystkiego co jest na wyposażeniu. Zapraszamy małżeństwa, rodziny z dziećmi oraz mężczyzn. Okolica jest piękna, można spacerować bądź pojeździć rowerem. Po wcześniejszym umówieniu terminu można też skorzystać z rozmowy z księdzem albo spowiedzi.

Gdzie:
44-160 Bojszów, ul. Szkolna 18

Sprawdź dojazd: mapa

Koszt:
Wychodząc naprzeciw pytaniom o koszty. W domu jest puszka – skarbonka. Dzięki darowiznom utrzymujemy ten dom i służy nam od kilku lat. Nie ma więc cennika. Pragniemy, by to miejsce sprzyjało poznawaniu Boga, co prowadzi do przemiany naszych serc, umysłów i ciał. Wierzymy, że finanse nie będą stanowiły przeszkody, by przyjechać jak i trudności, by utrzymać ten dom ;).

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy:
b.rojowska.sne@gmail.com

OŚWIADCZENIE:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie i celach podanych poniżej.

Klauzula informacyjna:
Zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2018 poz.1000) informujemy, że Administratorem Danych Osobowych zebranych na formularzach zgłoszeniowych na stronie www.snegliwice.org jest Zarząd Stowarzyszenia Katolickiego Szkoła Nowej Ewangelizacji Jezusa Zmartwychwstałego Oddział Gliwice, 44-100 Gliwice, ul. Lompy 5/1

  1. Dane osobowe zebrane na formularzach zgłoszeniowych dotyczących kursu, pustelni lub wydarzenia organizowanych przez Stowarzyszenie Katolickie – Szkoła Nowej Ewangelizacji Jezusa Zmartwychwstałego Oddział Gliwice są wykorzystywane wyłącznie w celach organizacyjnych związanych z przeprowadzeniem danej inicjatywy, na którą zgłoszenie zostało wysłane.
  2. Zebrane dane osobowe nie są przetwarzane i udostępniane w żadnym innym celu, poza celem wymienionym w pkt. 1.
  3. Po zakończeniu i rozliczeniu kursu, pozyskane dane są każdorazowo usuwane z systemu informatycznego strony www.snegliwice.org.
  4. Osoba podająca dane ma prawo dostępu do nich oraz zgłaszania wszelkich zmian i zastrzeżeń.
  5. Administrator Danych Osobowych jest zobowiązany do zawiadomienia o każdorazowej zmianie celu przetwarzania zebranych danych osobowych i uzyskania zgody osób, których dane dotyczą, na inny niż w/w cel przetwarzania danych.
  6. Podanie danych osobowych nie narusza praw i wolności osoby, której dotyczą i jest niezbędne do zrealizowania formalności związanych z organizacją kursu, pustelni lub wydarzenia.

Zapisy
    Prosimy podać termin, w którym chciałbyś/chciałabyś przyjechać. Będziemy się kontaktować, by potwierdzić, że jest on dostępny.

    *Akceptuję warunki regulaminu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacyjnych związanych z przeprowadzeniem kursu przez Stowarzyszenie Katolickie Szkoła Nowej Ewangelizacji Jezusa Zmartwychwstałego Oddział Gliwice.