Świadectwa i zdjęcia z Weekendu Małżeńskiego

W dniach 24-26.11.2023r. w Tarnowskich Górach – Reptach odbył się, równolegle do kursu animacji modlitwy charyzmatycznej, Weekend Małżeński, w którym uczestniczyło 16 osób, a poprowadziła go 8-osobowa ekipa.

Poniżej kilka świadectw z tego kursu:

Kasieńka

Bóg dał mi doświadczyć swojej bliskości i obecności. Pozwolił mi przeżyć piękny czas tylko we dwoje z mężem, bez zabiegania, w świetnej atmosferze, przepięknych okolicznościach, w sposób twórczy, nietuzinkowy, przynosząc radość, bliskość i chęć do podjęcia nowych wyzwań, zadań, które wierzę, że będą służyć rozkwitowi naszego małżeństwa.

Adam, 47l.

  1. Dobroć prowadzących. A także doświadczenie i świadectwa.
  2. Pomagało poczucie bezpieczeństwa.

Kinga

Bóg pomógł mi się na nowo zachwycić moim mężem. Nakarmił mnie swoją miłością, zbliżył do siebie. Pozwolił też doświadczyć poczucia bycia częścią wspólnoty.

X

  1. Otwartość prowadzących – była bardzo pomocna.
  2. Doświadczyłem głębi miłości żony do mnie.

Łukasz, 35l.

Bóg pomógł mi i pokazał w jaki sposób rozmawiać o uczuciach z żoną. Bóg podsunął także, abyśmy się starali codziennie razem czytać i rozważać Słowo Boże.

Ewelina, 32l.

Bóg pozwolił mi odkryć na nowo mojego męża, to jaki jest wewnątrz, dostrzec jego miłość do mnie i ciepło, nową otwartość. Myślę, że Bóg rozpalił w nas to uczucie i wylał na nasze małżeństwo swoją obfitą łaskę.

T., 60l.

Przybliżenia w okazaniu uczuć z mężem, bo Bóg stworzył nas do miłości. Od dawna tak nie rozmawialiśmy szczerze.

Achim, 63l.

  1. Dowiedziałem się jakie ważne mam braki w życiu i małżeństwie.
  2. Pomagała mi obecność żony – w domu tego razem nie przeżywaliśmy.

Ania, 37l.

  1. Najważniejsze dla mnie były te momenty kiedy uświadomiłam sobie, że są dziedziny gdzie mój mąż jest lepszy ode mnie oraz to że kocham go i zachwyca mnie w nim wiele rzeczy. Bardzo nas to podbudowało.
  2. Doskonała organizacja, super pomysły, dużo odpoczynku, pyszne jedzenie, opieka nad dziećmi, piękne nauczania. Wszystko na plus. Dziękuję.
  3. Oprócz przyjemnych chwil z mężem przez 2 dni, przeżyliśmy „mały” konflikt, przez który na pewno Bóg nas przeprowadzi, żeby oczyścić i wzmocnić naszą więź.

Adam

Radość, odpoczynek, pokój.