Świadectwa z kursu Nowe Życie

W dniach 07-09.10.2022r. w Zabrzu uczestniczyliśmy i współprowadziliśmy kurs Nowe Życie. Był to piękny czas odkrywania Boga Ojca oraz podejmowania decyzji, które Bóg przed nami stawia, by zacząć NOWE ŻYCIE, pełne Jego obecności.

Uświadomiłem sobie, jak wiele muszę w swoim życiu jeszcze zrobić, jak mało rzeczy powierzam Bogu. Nie mam zaufania i zaniedbuję modlitwę. Kurs utwierdził mnie również w tym, aby doświadczać skarbów Kościoła, a mianowicie Apostygmatów Ojców Pustyni. Wierzę i czuję, że mądrość i natchnienie, jakie daje Maryja mogą niektórych doprowadzić do Chrystusa.

Rafał

Pan Bóg napełnił mnie pokojem. W piątek czułam, że chciałabym się wycofać. Zły próbował na wszystkie sposoby odciągnąć mnie od kursu. Z każdą godziną czułam jednak coraz większy pokój w sercu wypełniający i obezwładniający. Jestem szczęśliwa, że tu byłam.

Bogna

Słowa o grzechu uświadomiły mi bardzo wyraźnie, że nie da się żyć z Bogiem (po Bożemu), godząc się na grzech. Każdy grzech jest oddalaniem się od Boga i prowadzi do śmierci, więc nie ma kompromisu, że w niektórych sferach mogę żyć po swojemu (…).

Krzysztof

Pan Bóg pozwolił mi doświadczyć obecności Ducha Świętego, który już działa w moim życiu. Doświadczyłam spotkania z ludźmi, dla których Pan Bóg jest całym życiem. Czułam miłość, otwartość, zrozumienie. Spotkałam cudownych Bożych ludzi. To było piękne doświadczenie.

Ania

Doświadczyłem Bożej miłości. Niesamowite, że Bóg odkupił wszystkie moje przewinienia i zapłacił za grzechy całego grzechy mojego życia – byłe, obecne i przyszłe.

Janusz

Kurs pokazał mi, co zrobić, żeby wzmocnić moją wiarę. Wiem, że Bóg mnie kocha taką, jaką jestem. Zawsze jest ze mną.

Asia