Wieczór Uwielbienia i Uzdrowienia

Wracamy! Wracamy!

Z radością chcemy Wam przekazać, że po przerwie covidowej wracamy do tworzenia tego wspaniałego dzieła jakim jest Wieczór Uwielbienia i Uzdrowienia. Już w najbliższy piątek, tj. 23.09.2022r., zapraszamy do kościoła pw. Chrystusa Króla w Gliwicach przy ul. Okrzei 31.

Ramowy plan spotkania spotkania:

18:00 msza święta

18:45 – nauczanie i modlitwa uwielbienia połączona z modlitwą o uzdrowienie

20:30 zakończenie 

Z pewnością niektórzy zauważą, że zmieniliśmy nazwę tego wydarzenia. W naszych sercach jest uwielbienie, staramy się nim żyć i zarażać tym sposobem modlitwy. Wiemy też, że w momencie, gdy skupiamy się na Jezusie i Jego uwielbiamy, dokonują się największe cuda. Pragniemy, by każdy już czytając tylko ogłoszenie, miał chęć przybyć na to spotkanie, by skupić się na tym, Który jest Dawcą, a nie tylko na darze, jakim jest uzdrowienie. Wierzymy ogromnie, że gdy Boga postawimy na pierwszym miejscu, On reszty dokona, gdyż jak sam mówi:

„Jestem bowiem świadomy zamiarów, jakie zamyślam co do was – wyrocznia Pana – zamiarów pełnych pokoju, a nie zguby, by zapewnić wam przyszłość, jakiej oczekujecie.
Będziecie Mnie wzywać, zanosząc do Mnie swe modlitwy, a Ja was wysłucham.”
Jr 29,11-13
Dobre Wino
Bogdan

Jakiś mnich?

Przypadkowo trafiłem dziś do kościoła św. Marka w Kelsterbach koło Frankfurtu. Podczas mszy świętej odczytano tylko pierwsze czytanie i Ewangelię bez psalmu, który też pominięto.

Czytaj całość »
Dobre Wino
Marta

Tęsknota

„Anioł poprowadził mnie ku bramie, która skierowana jest na wschód. I oto chwała Boga Izraela przyszła od wschodu, a głos Jego był jak szum wielu

Czytaj całość »
Dobre Wino
Iwona

Poszukiwanie mądrości

„Mistrzu, trudziliśmy się przez całą noc i nic nie złowiliśmy. Lecz na Twoje słowo zarzucę sieci.” (Łk 5,5) Szymon Piotr znał dobrze swój fach. Wiedział,

Czytaj całość »