Wigilia Zesłania Ducha Świętego

«Oto Ja ześlę na was obietnicę mojego Ojca».

Łk 24,49a

Już w najbliższą sobotę będziemy świętować Wigilię Zesłania Ducha Świętego.

Po dwóch latach obostrzeń i braku świętowania wspólnotowego, serdecznie zapraszamy na to wspaniałe wydarzenie, gdzie będzie czas na relacje, formacje, Eucharystię i uwielbienie.

Nasze sobotnie spotkanie rozpoczniemy już o 16:00!

Plan spotkania:

16:00 kawiarenka w domu św. Jacka (dla dzieci przewidziana niespodzianka 👶👧🧒)
17:00 spotkanie z bp Andrzejem Iwaneckim (również w domu św. Jacka)
18:00 Eucharystia z kazaniem biskupa Andrzeja
19:00 uwielbienie
21:00 zakończenie
 
Jak wiemy wszyscy – nic się samo nie przygotuje i nic się (niestety) samo nie posprząta, dlatego zachęcamy, by zadbać o to, by jedna, dwie osoby nie zostały z organizacją same. Kto może niech przyjdzie o 15:00, a kto nie może, niech zostanie choć pół godziny po zakończeniu, by posprzątać dom św. Jacka oraz kościół. Dary stołu prosimy również przynosić koło 15:00.
 
UWAGA! W związku z planowanym sobotnim spotkanie NIE BĘDZIE SPOTKANIA w piątek w parafii pw. Chrystusa Króla i w parafii pw. św. Jacka.
 
Do zobaczenia w SOBOTĘ!
Dobre Wino
Marta

Oddzielająca szyba

Moim doświadczeniem duchowym ostatniego czasu jest gruba szklana ściana. Coś jak w niektórych limuzynach w amerykańskich filmach. Wbrew może pierwszym skojarzeniom to jest doświadczenie bardzo

Czytaj całość »
Dobre Wino
ks. Jarek

Sekwencja o Duchu Świętym

W tym roku  modliłem się w czasie nowenny (i zachęcałem innych) tekstem Sekwencji o Duchu Świętym. Modliłem się śpiewając, no bo wiadomo: „kto śpiewa…”. Ale

Czytaj całość »