Wydawnictwo SNE

Chciałabym nieco rozruszać nasze wspólnotowe wydawnictwo Stowarzyszenie Katolickie Szkoła Nowej Ewangelizacji Jezusa Zmartwychwstałego. Zostało ono zarejestrowane w 2015 roku i na razie wydaliśmy niewiele pozycji: książkę ks. Artura „Walka o wiarę”, kilka DVD z nauczaniami Michała, a od 2017 roku wydajemy nasze formacje. 
 
Tym razem chcemy iść bardziej w kierunku e-booków i audiobooków. Mamy już kilka pomysłów, które można zrealizować i pewnie jeszcze parę się pojawi. Potrzebujemy jednak rąk do pracy. Z tego względu chciałabym ogłosić, że poszukuję osób chętnych do współpracy przy realizowaniu projektów w wydawnictwie. 
 
Jest to służba, ale w formule budowania zespołu do realizacji konkretnego projektu. W trakcie wykonywania takiego zadania możemy nabywać i rozbudowywać nasze umiejętności. 
W głębi serca mamy marzenie, aby nasze wydawnictwo stało się rozpoznawalną marką wśród osób poszukujących dobrych treści ewangelizacyjnych.
 
Kogo szukamy? 
– lektorów, którzy będą czytać audiobooki i artykuły (planujemy, aby do każdego artykułu w Dobrym Winie było również dołączone nagranie audio), 
– autorów tekstów,
– realizatorów dźwięku i obrazu, 
– grafików – rysowników lub osoby odpowiedzialne za skład (mamy w planach m.in. tworzenie ewangelizacyjnych kolorowanek i książek dla dzieci), 
– programistów – chcemy mieć aplikację z naszą formację na telefon,
– oraz osoby, które chciałyby się zaangażować, ale jeszcze nie wiedzą jak – znajdziemy im coś do roboty, a w razie potrzeby przeszkolimy.
 
Oczywiście zbieram również pomysły. Jakie publikacje byłyby potrzebne zarówno dla wspólnoty, jak i dla celów ewangelizacyjnych na szerszą skalę.
 
Planujemy również w tym roku zrealizować kurs emisji głosu dla chętnych lektorów, ale także animatorzy, głoszący, uwielbiacze są również zaproszeni. Szczegóły podamy w późniejszym terminie.
 
Chętnym do współpracy prosimy o kontakt za pośrednictwem adresu mailowego:  wydawnictwo.sne(at)gmail.com lub oczywiście bezpośrednio do mnie.
*zamień znaki (at) z adresu e-mail na małpkę :)
Dobre Wino
Marta

Obfitować w pociechę

Dz 9, 31„Kościół cieszył się pokojem w całej Judei, Galilei i Samarii. Rozwijał się i żył bogobojnie, i obfitował w pociechę Ducha Świętego.” Czasem w życiu

Czytaj całość »