Zabawa karnawałowa w Pałacyku Leśnym

Będziemy bawić się całymi rodzinami!

29.01.2023r., jak już wczoraj ogłaszaliśmy, po mszy świętej dla rodzin o 12.00 przemieścimy się do Łączy do Pałacyku Leśnego (zaraz na początku wsi po prawej stronie). Tam zaczniemy od posiłku. 

Składamy się po 20 zł od rodziny + każdy zamawia posiłek z menu. Ważna sprawa – ilość posiłków musimy zgłosić kilka dni wcześniej, dlatego prosimy wpisywać w formularzu zgłoszeniowym co wybrało się dla siebie i swojej rodziny na obiad.
 
Po posiłku kolędowanie: każda rodzina niech sobie przygotuje jedną kolędę, scenkę lub obraz. Ale zmuszać nie będziemy. Jak ktoś nie czuje się na siłach to będzie słuchał lub patrzył i tyle. Można grać, śpiewać solo i w rodzinie – byle chwalić Pana.
 
No a potem zabawa karnawałowy!!! Dzieci się przebierają, dorośli jak chcą (poczujmy się trochę dziećmi 🙂 ). 
Ciastka, ciasta, sałatki, napoje – kto co może niech przyniesie i będziemy się dzielić. Jak ktoś ma doświadczenie w tego typu imprezach i chciałby się podzielić tym doświadczeniem albo sprzętem (rzutnik, nagłośnienie itp), to zgłaszajcie się do Beaty (b.rojowska.sne(at)gmail.com). Zróbmy to razem.
 
Zapisy zostaną zamknięte 23.01 (poniedziałek).
 

Zapisy zostały zamknięte

Dobre Wino
Redakcja

Podsumowanie roku 2022 cz. 4

Msze święte dla rodzin Już od lipca 2021 roku systematycznie widzimy się w Bojszowie, gdzie ksiądz Jarek robi wszystko, byśmy mogli uczestniczyć pełnymi rodzinami w

Czytaj całość »
Dobre Wino
Redakcja

Podsumowanie roku 2022 cz.3

Rok 2022 nie był łatwym rokiem dla diakonii kursowej. To pierwszy rok po  przerwie spowodowanej pandemią, kiedy wreszcie można było wznowić organizację spotkań większej ilości

Czytaj całość »
Dobre Wino
Redakcja

Podsumowanie roku 2022 cz.2

Na naszym kanale youtubowym Dotyk Boga można było zaobserwować codzienny ruch dzięki serii krótkich, porannych rozważań z liturgii dnia pt. Nauczania Domowe prowadzonych niestrudzenie przez ks.

Czytaj całość »