Instrumenty muzyczne dla dzieci

Już są! Już dojechały!

W nowym roku szkolnym, podczas mszy świętych dla rodzin, dzieci będziemy zachęcać do uwielbiania Pana Boga nie tylko przez śpiew i flagi, ale również grę na instrumentach perkusyjnych (na tzw. przeszkadzajkach). W tym celu zakupiliśmy: marakasy, janczary, kastaniety, trójkąt, tamburyn, tonblok, deszczownica oraz największe odkrycie dla nas: bębenek imitujący dźwięk oceanu. Już się nie potrafimy doczekać 🥁😍.

 

Przypominamy, że najbliższa msza święta w Bojszowie będzie odprawiona 28.08.2022r. o godz. 12:00 w kościele pw. Wszystkich Świętych. Dzieci i dorosłych prosimy, by osłuchali się 🎧 z propozycjami muzycznymi na najbliższą naszą eucharystię.

Dobre Wino
Bogdan

Jakiś mnich?

Przypadkowo trafiłem dziś do kościoła św. Marka w Kelsterbach koło Frankfurtu. Podczas mszy świętej odczytano tylko pierwsze czytanie i Ewangelię bez psalmu, który też pominięto.

Czytaj całość »
Dobre Wino
Marta

Tęsknota

„Anioł poprowadził mnie ku bramie, która skierowana jest na wschód. I oto chwała Boga Izraela przyszła od wschodu, a głos Jego był jak szum wielu

Czytaj całość »
Dobre Wino
Iwona

Poszukiwanie mądrości

„Mistrzu, trudziliśmy się przez całą noc i nic nie złowiliśmy. Lecz na Twoje słowo zarzucę sieci.” (Łk 5,5) Szymon Piotr znał dobrze swój fach. Wiedział,

Czytaj całość »